Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket kérdezném. Amikor a te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném. Amikor a te „hátrányodból” előny lett. Van itt ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Elmondom mire gondolok. Minden nőnek van olyan a testén, amit utál. Mert azt gondolja, ezt a pasik utálni fogják, emiatt nem lesz jó a szex stb. stb. például. Túl kicsik a melleim, vagy túl nagyok vagy kövér vagyok, vagy épp túl sovány, vagy épp olyasmire vágyom a szexben, ami miatt utálnának. De aztán jön egy pasi, aki pont azt szereti rajtad/benned, ami miatt azt gondoltad semmi nem fog sikerülni. Főképp persze a szexuális kapcsolatokra gondolok…

Tudnátok ilyen eseteket mesélni?



2021. márc. 22. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Exem nem szerette hogy vastagok a combjai a derekához képest. Mármint ilyen homok óra alakja volt, és sokat panaszkodott hogy "lötyög" a combja hátul...stb én pedig ezt nagyon imádtam. Nem érdekelt hogy lötyögött, szerintem nagyon vonzó a vastag comb, de persze nem ez a mérvadó. Aztán megszerette ő is mert látta hogy nem olyan gáz egyáltalán mint amennyire ő gondolta vagy utálta. És fordítva is történt ilyen. Én a pénisz méretem gyűlöltem, azt hittem kicsi, de aztán megmutatta hogy ez egy hatalmas tévedés volt. Szóval ja, soha nem lesz értéke az ítéleteknek, mert nem azt látjuk ami ott van hanem a véleményünk, az pedig nem a valóság.
2021. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem volt, s nem is lesz. Se előtte, se utána ne a testemért szeressen már, mert nagy/kicsi a mellem/fenekem/orrom nem'tom mim.
2021. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem két ilyen dolog is van a testemen. Nagyon alacsony vagyok (145 cm) és nagy az orrom. Mindkettőt hibának találom, mégis van aki szerint szép...
2021. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem hiba, téged így kell elfogadni, aki másra ácsingózik annak meg ajtót mutatsz és kész.
2021. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen ilyen értelemben, de igen. Én túl sovány voltam gyerek koromtól kezdve, állandóan szekáltak a soványságom miatt. A terhesség alatt rám jött 18 kg, szülés után abból rögtön lement 8-10 kg. Utána még fogytam valamennyit, de azóta vagyok olyan 52-54 kg 168 cm-hez. Más 40 éves korára, főleg szülés után ennyi plusz kilóval már alaposan ki van párnázva, én meg most vagyok a legjobb formámban.
2021. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is rondának találtam az orromat. Páran már be is szólogattak miatta.

De a barátomnak pont hogy tetszik. Sőt, neki a kis, pisze orrú nők nem tetszenek. :D

2021. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!