Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem értem a nőket, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a nőket, akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Udvarolok egy lánynak, mióta elmondtam mit érzek azóta akárhányszor hívtam találkára nemet mondott, de még annyit se mondott, hogy pótoljuk majd... Vagy bármi, ebből én arra következtettem, hogy nem érez úgy ahogy én.

Tegnap meg azon kaptunk össze, hogy nem mondtam h töltsük együtt a szilvesztert. Egyszerűen még 1 nemet nem akartam kapni... Pedig szívesen szilvesztereztem volna vele, de ez a hajó már elment


2014. dec. 31. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Senki sem erti a noket, ezzel nem vagy egyedul:D
2014. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozol vele akkor keresni fog.. (ha hasonlóan érez). De igen, ez a hajó már elment valószínűleg.
2014. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kérdezd meg mondjuk tőle...

és már nem mind egy, ha ez a hajó már elment?

2014. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ferfikent nem ertheted meg a noket..
2014. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Együtt szilveszterezésre értettem h elment a hajó...
2014. dec. 31. 12:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden sok hasznos választ kaptál xD
2014. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A nőket nem megérteni, hanem szeretni kell.

Ne próbálj rájönni, hogy miért csinálta ezt, mert úgy sem fogsz.

2014. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még csak 12:23 van, abből még simán lehet együttszilveszterezés. Elmondod neki, hogy haverokkal akartál szilveszterezni (még akkor is, ha egyetlen haverod sincs), mivel úgy érezted, hogy a találkákra sorozatosan nemet mondodtt nem érdekled, ezért nem hívtad el, de ha így gondolja, akkor hagyod a haveros szilveszterezést és töltsétek kettesben az estét, hajnalt...
2014. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a nők sokszor saját magukat sem értik! egy valamit meg kell tanulni, ha egy nő ilyen hülye akkor legyen akármilyen szép is nem érdemes vele foglalkozni!
2014. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én megmondtam neki miért nem hívtam, végül ebből lett végül a veszekedés.
2014. dec. 31. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!