Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sötét színű melegitőalsóba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sötét színű melegitőalsóba minden pasinak kirajzolódok a pénisze?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 14:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ilyen tapadósra gondolok.
2021. márc. 22. 14:28
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
mert világos színűben nem?
2021. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vilagosban mindenkinek atlatszik azt tudom.
2021. márc. 22. 14:33
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Segítek: hetero férfiak nem nézegetik egymás brokeszét sem világos, sem sötét mackóban. Sőt a nők sem, ha meg valaki direkt mutogatja benne akkor "mekkora pöts magamutogató majom" kategória.
2021. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerintem emmilyenben nem rajzolódik ki, a színtől pláne nem függ.
2021. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 Segitek en is, figyelj: no vagyok, es en megnezem azoket akik tetszenek nekem, es erdekel, sot meg tetszik is. Wow, kepzeld a lanyokban is vannak hormonok.

A kerdest azert irtam ki, mert aki bejon nekem, neki feketebe is mindig latszodik, es erdekel hogy ez hetkoznapi, vagy nagy lehet neki :D

Vicces, amikor a ferfiak ugy allitjak be magukat mintha jobban tudnak mi izgatja a noket, mint a nok maguk.

2021. márc. 22. 14:39
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
#6 persze én meg asztronauta vagyok :D
2021. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ebben mi ilyen hihetetlen? Szuz vagy, vagy csak nagyon tapasztalatlan?
2021. márc. 22. 14:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, hogy izgat és érdekel a dolog. Viszont a kérdést én sem igazán értem. Nem a színtől függ, hogy mennyire rajzolódik ki a pénisz körvonala, hanem a nadrág anyagától és fazonjától. Minél vékonyabb, illetve minél szűkebb, annál inkább látszik. :)
2021. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ertem, csak mindig azt hallottam hogy a vilagos also az teljesen kiadja a formajat stb. Ezert merult fel hogy sotet szinben is mindenkinek kiadja, vagy csak akinek nagy van. Nem mondtam hogy a fazon, anyag nem szamit
2021. márc. 22. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!