Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sötét színű melegitőalsóba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sötét színű melegitőalsóba minden pasinak kirajzolódok a pénisze?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, nekem látszik, hogy az vagyok, sötét és világos melegítőben is, farmerben is. Persze más-más a vizuális hatás, és az alsó is befolyásolja, vagy éppen az, ha nincs az emberen. Nem vagyok orbitális faszú, M-es a hossza, vastagsága, viszont (X)L-es a makkom és a herém is.
2021. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2021. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek látszik, hogy domborodik...
2021. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van e mi kilátszodjon, vagy sem? Mert van, akinek lankadtan olyan kicsi, hogy még alsógatyában sem dudorodik semmi. Meg melegítőnadrágból si lehet olyat venni, ami nagyon bő, meg van olyan, ami rád tapad.
2021. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!