Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek megfelelő szexpartner ha nem tudok “gyakorolni” ?

Figyelt kérdés
Kis méretem és nagyon sok minden más miatt gátlásos vagyok ezért nagyon ritkán jön össze az ismerkedés és a szex de miután megtörténik, nincs második lehetőség mivel nincs sok tapasztalatom ( valójában nagyon kevés , néhány alkalom ) ezért nem vagyok jó az ágyban . Ettől még gátlásosabb leszek és még kevésbé sikerül eljutni a szexig, mert mindegyik kudarccal végződik...

2021. márc. 23. 17:43
 1/5 Csicuki ***** válasza:
92%
Figyelmes vagy megkérdezed mi a jó és valahogy vetkőzd le a gátlásaidat az nem segít csak hátráltat
2021. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segítek: nem a méretedtől lesz jó a szex, hanem hogy mennyire tudsz ráhangolódni a partneredre, mennyire találod meg a közös hullámhosszt. Ez meg nem a tapasztalat függvénye - tapasztalatból mondom :)
2021. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 mint irtam nincs tapasztalatom. Szóval igy kicsit nehéz...

Épp ez volt a kérdés de azért kösz...

Ezt a nem számit a méret dumát meg hagyjuk inkább mert ezt csak a "jó" méretű pasik mondják, illetve a nők pont addig amig ki nem derül hogy kicsi nekik...

2021. márc. 23. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
#3 van egy ismerősöm, kb. virsliméretű (többesben láttam h. akkora), ennek ellenére a legjobb csajokat fűzte mindig be, bombázó barátnői voltak és nem a pénzével csinálta. Bár gondolj amit akarsz, ha csak ostorozni akarod magad akkor tedd azt, mi nem tudunk helyetted élni, max. válaszolni a kérdésedre, de azzal már a te dolgod mit kezdesz.
2021. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell félni.
2021. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!