Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a férfiak ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak , hogy a farok képek szexik ?

Figyelt kérdés

Szerintük meglátom a képet , és rögtön patakokban kezd folyni a punci nedvem. Nyilván egy szép pénisz látványa minden (hetero) nőt örömmel tölt el , de van az a pénisz , aminek csak élőben az adott helyzetben tudsz örülni. Egy képnél fontos a szög , a fény , esetleg a kretivitás. Egy marokra fogott húsdarabbal egy fekete háttér előtt , nem lehet mit kezdeni.

Egy ilyen helyett sokkal nagyobb hatása van pl egy olyan videónak , ahol az illető éppen maszturbál és a videónak hangja is van. Vagy egy igényes szexchat.



2021. márc. 23. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszik hogy szexi, csak a sajátjukra hiszik azt, nem értik hogy gusztustalan a nemiszerv közelről, férfi női egyaránt, ha az arcodba tolják csak úgy, krva undorító.
2021. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki azt gondolja hogy ezzel felizgat? F.
2021. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolom, hogy a farok kép szexi. Viszont a punci kép igen, de azt én nem tudok küldeni, így csak az jöhet szóba, hogy én kapom. Arra viszont nemigen hajlandóak a csajok. A maximum eddig az volt, hogy küldtek egy bugyis képet, egy kis cetlit tartva előtte, amin a nevem szerepel. Így tudtam leellenőrizni, hogy a kép tényleg valódi és személyesen nekem készült. :)
2021. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Hibásan írtad ki a kérdésedet. A fiúcskák gondolják és küldözgetnek farokképet, Férfiak soha! Aki érti, érti, aki nem az meg idővel majd felnő fejben hozzá hogy megértse.
2021. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fiúknak tetszik egy lány minden testrésze, és nehéz azt elfogadni nekik, hogy ti meg ennyire visszautasítóak vagytok fordított esetben.
2021. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a pénisszel vagyok elutasító. Hanem megvalósítás formájával.


Félreértés ne essék. Imádom a férfiakat. És nem számít a mérete. De egy olyan kép , ami magát csak a legnemesebb szervet mutatja, az illető egész teste vagy/és arca nélkül , nem sokat ér.

2021. márc. 23. 22:48
 7/7 Missi_Key ***** válasza:
mert a férfiak vizuálisak, azaz őket fordított esetben izgatná. sokan amég fiatalok nem tudják hogy a nők inkább testbeszédesek sem mint simán vizuálisok.
2021. márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!