Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van itt olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt olyan aki ízig-vérig ezt gondolja?

Figyelt kérdés
hogy a 12-13 cm-es farok nagyon kicsi? de ha igen akkor miért gondoljátok annak? és mekkora a jó nektek? ilyen mérettel mit tennétek max? és mélytorok menne ekkorával? kort is írjatok. :) 18/F

2015. okt. 31. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Biztos van akinek megfelel, nekem az ideális a 19cm-es. Pasimé ekkora, az exemé is hasonló volt.


23L

2015. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
a vicc az hogy ha tanultál volna biológiát tudnád hogy a női hüvely hossza 7-10cm tehát kisebb mint a legtöbb pénisz viszont tágulékony izmai vannak azért hogy alkalmazkodjon a legkülönfélébb péniszméretekhez magyarul ha valaki nincs szétdugva(20centisekkel) akkor a kudarc nem a 12-14cmes hímvessző hosszúságára fogható.
2015. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A cerkát honnan méritek?

Mert nem a hátatok közepétől kell! :-)

2015. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Kulcsszavak között "bdsm".. váo.

Ha nem is a farkad mérete üldözné el őket, akkor az igényeid.

2015. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos, ami legalsó határ az a 16 cm, ezt a lányok elfogadják már, élvezik.


15 cm inkább már kicsi, itt a lányok megoszlanak, vkinek épp még megfelel, vkinek ez már kicsi


14 és lefelé, kicsi, csak az igényteleneknek felel meg, sajnos.


Én ezt gondolom, és ezt tapasztaltam. Nekem is 14 cm

2015. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem már szűzen sem elégített ki/töltött ki egy 14 centis és vékony hímvessző, pedig igazán nem voltam széttolva lent. Tök mindegy, milyen hosszú nyugalmi állapotban a hüvely ha valaki tágulékony. Meg sem éreztem amikor elvette a szüzességem.


Most szülés után 16 a minimum és legyen vastag. Az általad említett mérettel viszont könnyen és jól mehet az orális szex, mélytorok is simán.

2015. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Ritka luzer pasik vannak itt es rutka debil nők ha igaz egyáltalán h nők. ..

16cmes farkam van, 4,5cm átmérőjű

Az itteni skalazas szerint atlag....es ez igy is van..

DE! Eddig az összes nő aki elvezhette (nem kamu kb 100, nem szamoltam) imadta, elvezett tole, konyorgott h hadd szo*hasson, es a szex miatt lett reszben szerelmes nagy reszuk. Van egy haverom neki kisebb kb 13cm lehet, vagy 3X annyi novel volt, mint en, parhuzamosan 4-5 szereto neha..oda vannak erte meg vissza...jah csak o sosem gondolt ilyet h kicsi a fa*ka..nem onbizalom hianyos hanem egy bele valo ember. Ne a fa*kad meretevel foglalkozz hanem azzal ami a fejedben van. Arra koncentraljatok mit akartok elerni ne arra h hany centi..jooo eg..eszem megall :/

En lexarom h 16 az enyem, akkor is azt a not kapom meg amelyiket akarom es nem attol elvezi a szexet h hany centi a dako hanem hogyan kezelem ot es mit hozok ki belole.

Aztan Ti tudjatok...

2015. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!