Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a csiklóm "érzéketlen",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csiklóm "érzéketlen", hüvelyi orgazmusom meg sose volt még, akkor soha nem lesz semmilyen?

Figyelt kérdés

Érzéketlen alatt arra gondolok, hogy nem érzek ott semmi extrát, ha hozzáérnek, be se nedvesedek, és tök unalmas. Szerintem egyértelmű, de azért pontosítok, hogy nyilván nem volt csiklós orgazmusom se.

Belülről élvezem, meg jó érzés, csak soha nem mentem el úgy se, de arra a nők nagyrésze nem is képes. Szóval gondolom én se.

Így tényleg soha nem fogom megtapasztalni, hogy milyen érzés elmenni?



2021. márc. 23. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
vibrator!!! sokat segit.
2021. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha élvezed belülről akkor ott érzékeny,van mit stimulálni.

Az hogy nincs kitartása a partnerednek,vagy neked a partnered bénázásához. Nem egyenlő az orgazmus képtelenséggel.

2021. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: Próbáltam. Nem segített.


#2: A partnerem egyáltalán nem béna, sőt! Én nagyon szeretem vele, nagyon élvezem, és nagyon be szoktam nedvesedni, csak elmenni nem tudok. Ettől függetlenül nagyon jó, csak kíváncsi lennék arra is.

2021. márc. 23. 23:29
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

"de arra a nők nagyrésze nem is képes"

Ez egy óriási hazugság. Több, mint fele képes rá azok közül, akikkel eddig dolgom volt.

2021. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Először fejben kellene rendet raknod, nem a csiklóddal és nem is a vagináddal van a baj. Egyszerűen túlságosan rágörcsölsz, vagy tudat alatti komplexusok, gátak akadályoznak a szexualitás élvezetében. Mentális eredetű valószínűleg a probléma. Lazíts, fogad el a tested (nem ellenséged hanem a barátod), önmagad, a vágyaid, az erotikát!
2021. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyalásra biztos fog reagálni a csiklód.
2021. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4: Akkor te pont olyanokat fogtál ki. Márpedig a nők nagyrésze tényleg nem képes rá.

#5: Hát igen, mentális bajok valóban vannak, nem is kevés.

#6: Azt utálom.

2021. márc. 24. 05:24
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Masztizz sokat hogy kitapasztald a saját tested, hogy mi a jó neked. Én ha csak bele nyúlok a bugyimba beindul a puncim, megsimizem és már sikamlós is. Most is hogy csak írok róla érzem a bizsergést hogy beindult. Volt benne melóm hogy ilyen harapós lett 😉
2021. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

A 4-es vagyok. Persze elképzelhető, hogy olyanokat fogtam ki. De VALÓSZÍNŰTLEN!

Az, hogy a nők nagyobb részének nincs, nem azt jelenti hogy n képesek rá.


Nem mindegy...

2021. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

9-es jol mondja.

A nők sokan beletörődnek abba a hitbe, hogy nem kéoesek rá.

Ez hülyeség. Igenis mindegyik képes rá. Csak idő türelem kérdése. A pasik nagy része meg ha elélvezett, már nincs kedve folytatni, mert azt hidzi csak a kemény farkával férfi :-).

Ugyhogy nyugi, el fogsz élvezni majd, de nem attól akivel most vagy.

2021. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!