Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elmegy a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elmegy a barátom, én meg majdhogynem képtelen vagyok az orgazmusra, van ebből kiút?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt, ő 32 éves, én pedig 26. Alapvetően szeretek szexelni, annak ellenére, hogy életem során maximum ötször mentem el eddig összesen szex közben. Sajnos többször is színleltem az orgazmust rendkívül profi vagyok benne (tudom, gáz nagyon :( ).


A kapcsolatunk elején tök jókat szexeltünk, király volt minden. Fogamzásgátlót szedek kapcsolatunk eleje óta. Aztán összeköltöztünk (azelőtt is együtt laktunk, csak lakótársakkal vidéken), kb egy éve, azóta eléggé hanyatlik a szexuális életünk :( . Elmegy kb 1 perc alatt. Nagyon szeretem, látom, hogy nagyon kellemetlen neki. Másodjára már fel sem áll neki, nekem pedig ez a nyalás meg ujjazás dolog nagyon kevés... Gyakorlatilag idegesítő. :'( mondtam neki, hogy menjünk el szexboltba, vagy urológushoz, vagy szexuálpszichológushoz, hát egyikre sem vevő. Én már nagyon vágyom egy szenvedélyes hosszú szexre. Minden nap bekapom neki,kielégítem, szexelünk is párszor egy héten, de nekem ez már édeskevés :( Nem akarok szakítani, nagyon szeretjük egymást, valami tanácsot szeretnék kérni ennek javítására. Mit tehetnék én?



2021. márc. 24. 20:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Ne zavarjod, sz*rd telibe pár hónapig, koncentrálj magadra (simogatás, akármi)! Ha azt látja, hogy totál ignorálod a témát, akkor ő is meg fog nyugodni és pszichésen feloldódik a görcs.
2021. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
Azt is lehet, hogy megváltoztatjátok az alap felállást, hogy ő csinál rajtad valamit, hogy elélvezz. Kicsit ki kell jönni a burokból. Verd neki, miközben simogat, vagy verje magának, miközben te csinálod magadnak, vagy ilyesmi és akkor egy teljesen más irány kap a dolog. A lényeg, hogy abbahagyjátok a problémát előidéző mozzanatokat.
2021. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
A probléma sajnos a "Gyakorlatilag idegesítő" nél kezdődik is ha nem találsz megoldást ott fog végződeni is.. fontos lenne tudni a gyors menet csak mostanába jellemző vagy a kapcsolat elején is jelen volt...ill. orálisan is ugyan ez e helyzet..
2021. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem, írtam is, hogy kb egy éve van ez a gyorstüzelés. Ha bek*pom neki vagy ha maszturbál, bírja rendesen.


És magammal mit tudnék kezdeni, hogy ne legyek érzéketlen odalent egyéb érintésekre?

2021. márc. 24. 21:35
 15/31 anonim ***** válasza:
89%

Ne diagnosztizáld magad, nem vagy érzéketlen! Fejben vagy kicsit gyenge, ugyanúgy, mint a párod. Tanuld meg elengedni a belső görcsöket! Nincs semmi baj veled, vele sincs semmi baj, csak nem tudtok kijönni ebből a para helyzetből.

A szexnek nincsenek előírásai, felejtsd el őket. Ha az egész életed be is van táblázva, ennek az egy dolognak olyannak kell lennie, amiben el tudsz lazulni. Ha nem tudsz elmenni, akkor most ez van, egy kicsit máshogy folytatjátok, vagy összebújtok, vagy akármi, amit szeretsz és amit jónak érzel. Ha ő egy perc alatt elmegy, most ez a helyzet, majd lesz ez jobb.

Az a baj, hogy mindig mindenki az előírásokat mantrázza. A faroknak legalább 20 centisnek kell lennie, a férfinak 1.5 órát kell bírnia, a nőnek spriccelve kell élveznie legalább 10x ez alatt az idő alatt...marhaság.

2021. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Erről nem nagyon tud tenni a barátod, azt ugye tudod? Sok olyan van, hogy a nő sosem megy el szex közben. Ezért kell az ujjazás, nyalás.
2021. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%

Pénisz gyűrű, az késlelteti a magömlést

Ezen kívül azt tudom mondani hogy ha elment kényeztessen utána külön

2021. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem potencianövelő segített.
2021. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
34%
Lapát segíthet. Vagy szívlapát.
2021. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
Én örülnék ha a férjem ki nyalna és kényeztetne soha nem tette meg szinte semmit be teszi Pár perc ki veszi ő el élvez én meg semmi....
2021. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!