Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor szexre kerülne sor és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szexre kerülne sor és meglátják a farkam méretét egyből elutasítanak annak ellenére hogy nem vagyok csúnya. Milyen kiút van ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Huszonéves srácként egyáltalán nem vagyok csúnya, szeretem a jó nőket és könnyen össze is jövök velük. Sok barátnőm volt eddig, de ezidáig mind elutasított amikor szexre került volna a sor, amikor meglátta a farkam kis méretét. Hát ha még megtudták volna, hogy szűz vagyok. Nem egy lány gúnyolódott és ki is nevetett a méreteimen. Ez iszonyat megalázó számomra, már eljutottam odáig, hogy rettegek a szextől és nem merem kezdeményezni sem. Eddig önbizalomból nem volt hiányom, de iszonyatosan igazságtalannak érzem a dolgot, már biztos vagyok benne, hogy bennem van a hiba.
2020. nov. 1. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhaság! Sokszor kiírtad már ezt, más történet kiséretében. Valszleg erre izgulsz.

Nekem is kicsi és senki nem tette még szóvá.

2020. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne mutogasd. Smárold, vetkőztesd le, nyald ki, izgasd fel rendesen, aztán kialakul az. Ne lökd oda a pici farkad, hogy nesze szopogasd.
2020. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sötétben kell szeretkezni.
2020. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem írtam ilyet ki, de megmutathatnád a régebbi kérdést
2020. nov. 1. 15:23
 5/11 A kérdező kommentje:
sötétben is kiderül a mérete
2020. nov. 1. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom (de nem is érdekel!!!), hogy mekkora van neked. Ha oda az önbizalmad akkor menj el nyugodtan egy olyan prostihoz akivel el tudsz beszélgetni a problémádrol, hogy ö mekkorának találja a többi vendégéhez képest. Szerintem meg fog nyugtatni. Ne parázz!
2020. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is kicsinek tartom az enyémet, de a csajok nem reklamáltak sosem.
2023. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mekkora, hogy ennyire elutasítottak mindig?
2023. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
10 cm-nél alig nagyobb az enyém, azóta gondolkodtam, lehet hogy azért mert átlag feletti lányokkal szoktam kezdeni
2023. jan. 9. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Baromság. Nekem 9-10 centi mereven és 50-60 nővel voltam, mert sportos vagyok és jól nézek ki. Három kivételtől eltekintve senki nem hozta szóba a méretét. Aki igen, az is csak annyit, hogy nem gondolta, hogy amikor meglátta, na ebből se lesz semmi és mégis pozitívan csalódott. Egy lány mondta vigyoirogva, hogy jahj de kis cuki és mohón rábukott, egy közönségesebb nő meg félreészegen nevetett, de az is rábukott.
2023. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!