Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van úgy vele mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy vele mostanában, hogy nem érdekli már a szex egy ideje?

Figyelt kérdés

mindig olyan voltam, akinek nagyon fontos a szexualitas es magas a libidoja. imadom a szexet es sokra is lenne igenyem, sokszor, sokfelekeppen. illetve csak volt, egy par honapja az vettem eszre, hogy mar nem hoz annyira lazba, mint korabban, nem kivanom annyira es olyan gyakorisaggal. ha van, akkor jo, de neha nem is erdekel, hogy van-e vagy nincs.


olyan laza kapcsolat feleben vagyok egy sraccal mar egy jo ideje, vele nagyon jo a szex, egyaltalan nem arrol van szo, hogy meguntam volna. tobb eves parkapcsolatban sem unatam meg a masikat, ha tenyleg jo volt vele.

ezenkivul van meg valaki, akivel regebben osszejartunk, igazabol o most is folyton irogat, hogy akarok-e szexelni, tehat csak egy szavamba kerulne es vele is lehetne valami, de mar o sem hoz annyira lazba.


mintha megoregedtem, elfaradtam volna (30 vagyok, kb 6-7 eve elek rendszeres szexualis eletet).


mas is tapasztalt hasonlot mostanaban? lehet, hogy csak ehhez az egesz borzalmas, lehangolo virushelyzethet van koze, hogy semmit nem lehet csinalni honapok ota es demotivaltak vagyunk amugy is? vagy kene valaki ‘ujat’ keresnem es visszajonne a kedevem? igazabol ismerkedni sincs most nagyon hangulatom, meg ugy semmi mashoz, de korabban, amikor ilyen kedvtelen idoszakomat eltem, akkor a szex legalabb mindig feldobott, volt mit varni, most ez sincs.


2021. márc. 25. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Néhány hónapja nem igen kívánom a szexet. Előtte még én másztam férjemre állandóan, egyszerűen nem bírta velem a tempót. Utóbbi hónapokban meg van, hogy én utasítom vissza őt. És nálam sem az itthoni szexre ráunás lehet, mert volt férfi aki közös fantáziálásainkkal elképesztően be tudott indítani, de legutóbb már valahogy az sem volt olyan mint korábban, valahogy arra sem tudtam úgy vágyat érezni mint azelőtt.
2021. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

...én is sokat gondolkoztam mi lehet az oka, covid, ez a leült élet, hormonok szórakoznak...nem tudom, mert 40 felett egyszerűen egekbe szökött az addig szunnyadó libidóm, most meg megint visszaesett...

#1

2021. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!