Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is vannak akik húszon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak akik húszon évesek és nem volt még kapcsolatuk/vagy évek óta nem volt senkijük?

Figyelt kérdés

Én másokon mindig úgy látom hogy könnyen találnak párt, és fiatal koruk óta szinte hosszabb megszakítás nélkül van lehetőségük szexelni.

Én még szűz vagyok, sokak szerint jól nézek ki, megnyerő külsőm van , stb, de mégsem tetszettem meg igazán egy lánynak. Bár lehet hogy ez a zárkózottságom miatt van. De más is zárkózott és még is tud kapcsolatot kialakítani.

25F


2021. márc. 25. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelen xd
2021. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl én, szintén 25.

De ha azt várod hogy egy lány kezdeményezzen feléd így leszel még jó pár évig.

2021. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alonelyman ***** válasza:
38 f vagyok, jelen
2021. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt is jelen egy szűz.

22/L

2021. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen vannak jópáran. A "börtönből" viszont csak te tudsz kitörni, amivel a zárkózottságoddal zártad magad. A nők nem fognak maguktól odamenni, hogy na gyere te szegény, neked kell folyamatosan, újra, meg újra, meg újra próbálkoznod náluk (normálisan). Kommunikáció, udvarlás stb. nem pottyan egy barátnő/partner sem az égből az öledbe.
2021. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31f vagyok. Sosem volt senkim, csak alkalmik. Ha jó èvem van talàn három szex. Nem vagyok kövèr meg semmi ilyesmi....
2021. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!