Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Durva velem szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva velem szex közben, változhat még vagy ne erőltessük a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne mindent elmondani talán így sem lesz rövid de a lényeg az, hogy 2 éve megismerkedtem egy férfival az interneten akit először leráztam.

Nagyon nehéz életem volt és sajnos addig jutottam, hogy véget vetek az egésznek...

Senki nem tudta, hogy öngyilkos akartam lenni és nagyon magamba fordultam, úgy éreztem nincs senkim.

Megint rám írt és én vissza írtam, lelkileg nagyon sokat segített.

Külföldi de itt van vállalkozása és megbeszéltük találkozunk ez sajnos nehezen jött össze így egy évig csak interneten beszéltünk.

Közben meghalt a nagymamám és megint egy nehéz időszakon kellett keresztül mennem.

Egy év után találkoztunk de én akkor vesztettem el a mamát és a családom miatt nagyon el akartam jönni otthonról.

Segített nekem, saját lakását adta oda és munkát is keresett nekem.

Természetesen nem kértem a lakást ingyen és mihelyst tudtam albérletet fizettem neki.

Már az elején tudtam én többet érzek iránta mint barátság és tudtam ő is többet érez de valahogy egyikőnk sem lépett soha.

Tavaly decemberben viszont épp a munkából vitt haza és a kocsiban elmondta ő többet akar mint barátság.

Akkor megcsókolt és talán több is lett volna, de akkor ott nem akartam így kiszálltam a kocsiból, majd haza sétáltam.

Később beszéltünk elmondtam, hogy 25 éves vagyok de még szűz és ezért sem akartam többet az autóban.

Nem kérdezősködött megértette viszont elmondta ő akkor is többet érez mint barátság.

Aztán a szilvesztert együtt töltöttük és nagyon közel kerültünk egymáshoz, én is nagyon le akartam vele feküdni úgy éreztem ennyi idősen mire várok még... de nem úgy sült el a dolog ahogy gondoltam.

Volt benne jó is de maga az aktus része nem igazán...

Nagyon durva volt és erőszakos nem olyan mint egyébként.

Tényleg szeretem mint embert és én sem a barátja akarok lenni de a szex nem megy közöttünk.

Elmondtam én ezt nem élvezem és így nem lehet köztünk semmi azt mondta változtat de második alkalomkor sem tette

Megmondtam több ilyen nem lesz mert nekem ez nem esik jól sőt kellemetlen.

Most is csak azt mondja változtat de nem tudom, hogy tudna e.

Szeretem és nagyon hálátlannak érzem magam mert annyit segített és olyan jó ember de így, hogyan legyünk együtt?

Ráadásul úgy érzem így a barátságunk is tönkre megy...



2021. febr. 18. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Mit takar, hogy "durva"?
2021. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Tipikusan az a csaj vagy, akivel ezt meg lehet csinálni. Ne hagyd magad. Hagyd a francba az ilyet... Nezd mar magad valamibe. Csak kihasznal..
2021. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1.

Olyan erősen szorít, hogy szó szerint kék zöld foltos lettem, kicsavarta a karom az első alkalomkor megszorította a nyakam, a másodiknál már inkább fojtogatás volt...

Megijedtem mert látszott a nyakamon a keze nyoma.

2021. febr. 18. 16:49
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Én ezt élvezem 😁 De ha téged megrémít, akkor tisztázd vele, hogy ha még egyszer ilyet csinál lefújod szex közben paprika spray-el.
2021. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4.

Tudom nem ő az egyetlen aki ilyen dolgokat élvez, de ezt a partnerek általában megbeszélik egymás közt, ő viszont már az első alkalomkor durvulni kezdett.


Megijedtem mert nem kaptam levegőt, aztán persze bocsánatot kér... de nekem ez nagyon nem jön be.

A szexet élveznem kellene de helyette kellemetlen.


Egyébként tényleg nem egy rossz ember és minden téren kijövünk csak a szex az ami nem működik.

Szeretem de ha ez nem megy közöttünk nem lehetünk együtt.

2021. febr. 18. 17:05
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom ez az ember egy farok. Csak kihasználta a sebezhetőséged meg h magányos vagy. Ha annyira kedvelne vagy számítanál neki bármit is, akkor óvatos lett volna hisz tudta hogy neked ez az első..

még ha egy bdsm kedvelő domináns szadista pasi, akkor is!! emberileg lehetne benne annyi hogy nem támad le azonnal egy szűz lányt (de egyébként senkit se mert ehhez a műfajhoz bizalom kell)

Én sub nő vagyok, én soec az ilyet amit leírtál nagyon élvezném és kevés ilyen pasi van sajnos. De akkor is ezt mondom hogy egy pöcs mert NEKED nem erre lett volna szükséged.

Egy pillanatig ne érezz bűntudatot mert a szex mindkét ember öröméről szól és figyelnie kellett volna rád.

Az hogy sokat segített neked egy dolog. Akkoriban nem kért érte semmit, nem várt cserébe semmit így ne gondolj rá úgy mintha tartoznál neki a szexszel vagy bármivel.

Szerintem felejtsd el ezt apasit, a helyedben én nem bíznék benne. Ki tudja legközelebb mit művel.. Adtál neki egy második esélyt (én pl ezt se adtam volna meg az első ilyen este után), de többet nem érdemel.

Esküszöm megszakad a szívem hogy így kellett megélned az első alkalmat.. senkinek se szabadna így. De meg kéne erősödnöd egy kicsit mert ahogy olvasom nagyon szar évek állnak mögötted és persze tudom h nehéz h nincs senki akire számíthatnál, de ne egy ilyen emberre akarj támaszkodni

(Kicsit átérzem a sztorid mert nekem is nagyon nehéz volt az életem, sok rossz dolog történt velem, a családomra nem számíthattam 17 éves korom után sőt ők szúrtak hátba. Hirtelen egyedül lettem és egy olyan férfi mellett kötöttem ki akit addig ignoráltam ill nem vettem komolyan, de mikor a gödör mélyén voltam mégis találkoztam vele aztán vele maradtam mert támaszt nyújtott. Hát mit mondjak az ember ilyenkor nem lát tisztán és nem hoz jó döntéseket. Csak több fájdalmat hozott az életembe később rz az ember. Ahogy téged is megbántott és egy életre traumát okozott neked azzal az estével. Hiába volt előtte figyelmes és kedves..)

Egy szó mint száz ha kell egy barát nyugodtan írj rám, hátha megtaláljuk a közös hangot. De ezt a pasit nagyon gyorsan zárd ki az életedből szerintem. Amíg még érzelmileg erre képes vagy egyáltalán. Nem igazán érdemel több esélyt a dolog szerintem és ha nem vagy rohadt stabil és tudatos ember (ami látható h nem vagy) akkor csúnyán meg fog bántani és kihasznál a későbbiekben is..

24L

2021. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

bizony az elottem szolonak van igaza.


sot meg annyit hozzatennek, hogy most tudod mi jon? mivel tudja milyen vagy, kezdodik majd az erzelmi zsarolas. es ahogy leritad a hosszu szovegben, konnyen padlot fogsz. ne hagyd magad, egy eleted van, ugy eld, ahogy te szeretned. ezt tartsd a szemed elott. senkinek sem kell megfelelned, csakis sajat magadnak!


F

2021. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha huszonnyolcszor azt mondja, hogy változtat, és mégsem tesz semmit, akkor te huszonkilencedszer is megelégszel azzal, hogy megígéri? Ne legyél butus.

Nem tartozol neki semmivel.

2021. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tartozom neki...

Viszont nem érezném jól magam ha most csak úgy otthagynám és soha nem beszélnénk viszont ha nem változtat nem fogok mellette maradni. Eleget türtem az életben és ezt nem bírnám huzamosabb ideig elviselni.

Annyira más az "életben", mint a háló szobában.

Azt mondja ő mindig ilyen volt, de értem tudna változni csak nem akarok neki egyből esélyt adni és naívan bedőlni ezért nincs most köztünk semmilyen intim kapcsolat.

2021. febr. 18. 17:53
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha tudna változni, akkor már az első kérdésed után is változott volna.

Illetve valószínűleg tudna, csak nem akar, mert neki így jó.

2021. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!