Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti megbeszélitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megbeszélitek egymással hogy kinek a pasijának mekkora a szerszáma, és hogy ki mennyire bírja a nagyot?

Figyelt kérdés
Esetleg van ilyenkor köztetek egy kis rivalizálás is?

2021. márc. 25. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Magát a szexet meg szoktuk beszélni, mi jó mi rossz, ki hogy szereti, de engem teljesen hidegenhagy hogy a barátnőim pasijának mekkora a farka, pláne hogy egyik se az esetem, meg ha az lenne se... Szóval nem, soha nem érdekelt, a rivalizálás meg nettó baromság.
2021. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Soha,csak arról beszélünk milyen volt a szex a pasival.
2021. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak azt hogy mennyire volt figyelmes, kedves, mit "dobott be" a szex során. Az érzéseket, érzelmeket szokták kibeszélni, nem az időtartamot, menetszámot, centiket. Ezek a dolgok a pasiknak fontosak, a nőknek nem.
2021. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Soha életemben nem beszéltem a barátnőimmel a szexuális életemről. És az övékről sem akarok tudni. A barátságban ilyennek nincs helye, semmilyen szexualitással kapcsolatos dolognak. Plusz tisztelem azt, akivel szexelek és a kapcsolatunkat annyira, hogy nem tárgyalom ki a legintimebb dolgainkat. Ezt elvárom azoktól, akiket barátnőimnek tartok, mert ez is hozzátartozik az azonos értékrendhez. Sőt ellenkező nemű barátaimmal sem beszéltem soha erről. Pontosítok: egy homoszexuális barátom tèmázott erről egyetemista korunkban, de baromira zavart. Nem azért, mert egy másik férfiról volt szó, hanem mert tirpákság.
2021. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Szoktunk beszélni a szexről, az is szóba került már mekkora volt a partnerünknek.
2021. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Négyes, az, hogy olyan emberrel beszélsz a szexről aki neked fontos és évek óta ismered és adott esetben a legjobb barátnőd, az nem tirpákság.

Én is tudok nem egy barátnőm ilyen dolgairól, mert jól esik megbeszelni, esetleg tapasztalatokat megosztani egymással, de eszem ágában sincs ezt kikotyogni vagy furán nézni emiatt az adott férfira.. Nem az óvodában vagyunk, tiszteletben tartom az ilyen dolgokat. Az, hogy te ehhez konzervatívabban állsz, miszerint ennek nincs helye egy baratsagban, az nem azt jelenti, hogy ez rossz. Szerintem meg van helye, mert a 21 században már nem tabu a szexualitás.

2021. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Tényleg más bolygóról jöttünk 🤷‍♀️
2021. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Szóba kerül. De nem centikben, hanem hogy kicsi vagy nagy. De elsősorban az hogy molyen vele a szex, és hànyszor.
2021. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Bírom, amikor a kis tini suttyók a 21. Század szellemiségével jönnek, hogy jajj ez a 21. Században már idejétmúlt meg már semmi nem tabu. Ba.dmeg akkor menj ki a nyílt utcára és szexelj minden egyes c type-pal. Igazat adok a 4-esnek. Ha valakit szeretsz és tisztelsz is egyben, akkor rá való tekintettel nem mondod el senkinek sem a dolgaitokat. Ez egy kis burok amit meg kell őrizni kettőtök közt. Ha ezt a burkot kipukkantod pl. Azzal, hogy másnak teregeted ki a dolgokat, akkor az már nem marad egy bensőséges kapcsolat, hanem kifelé fordulsz a világ felé. A szerelemnek/szeretetnek nem ez a lényege. Meg különben is. Miért nem a pasinak büszkélkedsz el, hogy milyen jó volt vele. Ahelyett, hogy emelnéd a kapcsolatotok fényét, inkább egy fontosabb személynek közlöd ezt. Baljós előjelek. De mit várok a 21. Század népétől? (Ez a romlott mentalitás az, ami egyenes hanyatlást eredményez, de nektek mindent szabad. Csak ne sírjon a szátok, ha már nem visszafordítható mindez. Jogotok megvan hozzá, mint minden máshoz amivel dobálóztok)
2021. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Értem amiről írsz 9-es, nyilván egy szexuális kapcsolat egy intim viszony, és elsősorban két emberre tartozik. De továbbra is úgy gondolom, hogy magában a kapcsolatban senki nem tesz kárt akkor, ha egy másik hozzá közel álló emberrel megbeszéli a tapasztalatait. Nem hiszem, hogy ez negatívan befolyásolná a kapcsolatot, és senki nem árt vele senkinek, én nem lennék mérges a páromra/nem venném zokon, hogy ha a párom ezt megbeszélné olyan barátaival akik hozzá közel állnak.
2021. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!