Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom a páromat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a páromat?

Figyelt kérdés
Szép meg dögös. Sok pasi szeretné megdugni, de valahogy nem érzem azt a vágyat iránta mint a kapcsolat elején. 5 és fél éve vagyunk együtt. Más is érez ilyet? Vagy bennem van a hiba?
2021. márc. 26. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Inkább benne lehet a hiba. Évek alatt megismerted és kiderült, hogy a szép alma belül rohadt.
2021. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

#1 hulyeseg.

5 ev alatt bárkit megunsz. Én is imádom a barátnőm, fiatal, szexi, vicces, izgalmas. De néha kell a változatosság, ezért neki is és nekem is belefér néha mással. Sokkal egeszsegesebb igy, mint valakivel évtizedek alatt besavanyodni. Szerintem.

2021. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs benned hiba, elmúlt a vonzalom ez normális ha csak azért jöttél össze vele mert dögös. Ha lesz majd olyan lány akit valóban szeretsz nem lesznek ilyen gondjaid
2021. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
#2 Szánalmas lehetsz te is meg a csajod is. Ha őszintén szeretsz valakit, azt nem unod meg és nem akarsz mással dugni. Persze a szerelem elmúlhat, de akkor meg minek vagy vele? Én húsz éve nem unom meg a szerelmem. Érthetetlen és sajnálatra méltó az ilyen fajta érzelmi analfabétizmus.
2021. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
#4 őszintén szeretem, épp ezért egy laza dugás nem is ingatja meg ezt, mint az olyan szuper erős monogám kapcsolatoknál mint a tied. :D egyszer élünk, és néha kell a változatosság, ha nem egy besavanyodott befőttként akarsz megöregedni. Persze elfogadom, hogy ha igen, mert ezt tanitották neked, de van akinek még vannak igényei, és ezen a véleményed nem fog változtatnim
2021. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
# Óóó, tehát aki megelégszik egy nővel és fel se merül hogy kellene más, annak nincsenek igényei??? Frappans átkötés az tuti. 😂 Ostoba és szánalmas vagy. De nagyon. Részemről lezártam. Béke veled! ✌
2021. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 igen, ez az igényekről szól. Én boldog vagyok, es leszek 20 év múlva is, mert tudom mi és ki tesz azzá. Remélem te is. Nem gondollak ostobanak es szanalmasnak a véleményed miatt, legfeljebb unalmasnak, de a személyeskedés nem az én asztalom, fröcsögjön csak a te nyálad, ha érvek már nem jönnek ki a szádon.
2021. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!