Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként volt már, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként volt már, hogy egy kis szünetet kellett tartanotok, mert túl sok volt a szex? (20F)

Figyelt kérdés

Olyan érzés van a farkamban mint amikor verekedés után fáj egy-két izom, vagy mintha egy húsklopfolóval elpüfölte volna valaki


Igénybe volt véve az utóbbi pár napban rendesen, mert több lánynak is "meg akartam mutatni" úgymond, és kicsit sok volt


Ilyenkor egy-két hét pihenés megoldja a helyzetet?



2021. márc. 26. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

38 évesen tapasztaltam meg a mostani párommal először, hogy én sem vagyok robot és nem megy mindennap.

Elég 2-3 nap általában de volt hosszabb szünet is.

2021. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egy-két nap pihi megoldja.
2021. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem volt annyi szex, hogy pihenni kelljen 🤷‍♂️ F
2021. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!