Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak gyerekkori élményeitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak gyerekkori élményeitek fiú-lány lábösszemérés, közös pucérkodás vagy egyéb hasonló helytelenkedés témakörben?

Figyelt kérdés

#meztelenség #mezítláb #meztelenkedés #gyerekkori szexuális izgalom #kinek nagyobb a lába
2021. márc. 26. 18:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt
2023. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként,nyári táborban sokszor volt ilyesmi,mindkettőre colt példa L.:)
febr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Közös meztelenkedés sokszor volt. L.
febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkkel hétvégente eljártunk egy baráti házaspárhoz, olyan 10-11 lehettem. Volt ott egy velem egykorú lány. Akkoriban nem ez ment, mint ma, hogy felnőttek, gyerekek egy kupacban zavarták egymást, hanem ők mentek dumálni, kávézgatni a konyhába, meg mi gyerekek is külön. A gyerekszoba az emeleten volt, majdhogynem a padláson, a felnőttek ritkán jöttek föl. Egyszer ez a lány megkérdezte tőlem, levetkőzünk-e. Mi van, mondom, hagyjál, dehogy vetkőzöm. Nem tágított, ő látta, hogy a nővére is ezt csinálja a fiújával, ha az átjön. Mondom, nem érdekel. Következő alkalommal megint szekált, hogy pucérkodjunk, mondom, bánom is én, ha ennyire akarod. Végül az lett, hogy ott hasaltunk a földön meztelenül, és úgy dumáltunk több órán át. Talán egy ágy alá bújás is történt, amikor valaki elindult fölfelé a lépcsőn. De kb. semmit nem láttam a testéből, csak annyit, hogy olyan lapos még a melle, mint nekem. (FF/45)
márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Előző: talpat nem mértetek össze?
márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Van, elég sok. Nyári szünet, táborok, de a szomszéd lánnyal is meztelenkedtünk, a talpunkat is összemértük, mert neki nagyobb volt 😀
márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt minden ilyesmi gyerekkorban. L.
márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Én a nővéremet láttam sokszor összeméregetni magát másokkal.
márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogyan 38 as?
márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

39es

A nővérem volt hogy ilyeneket kérdezett:

Na melyikönknek van jobb segge, vagy kinek van a legjobb nővére. Stb.

márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!