Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy váratla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy váratlan pucérkodással leptétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Például este mikor jött haza, pucéron vártátok, vagy pucéron tettétek elé az ebédet, stb... Mi volt a reakció ?
2018. dec. 23. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt

Majdnem 40 fok volt a bugyit nem viseltem el nem hogy mást..

Nem volt meglepődés tudta hogy meztelenül vagyok itthon, mindig fel öltöztem ha haza jött...

De 1x nem

Semmi hűha nem volt megölelt meg csókolt meg simogatta a fenekem, ettünk emosogattam Ő le zuhanyzott, csatlakoztam a zuhany alá, ott elkezdtük a dolgot ágyban fejeztük be, mivel látott nem egyszer meztelenül így nagyvolt az az akkora meglepi mint egy szűz fiúnak aki először lat nőt élőben meztelenűl


24N

2018. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*nem volt akkora meglepi
2018. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés pont arra irányul, hogy nyilván láttátok már egymást meztelenül, sokszor, ismeritek egymás testét, de egy ilyen váratlan szexuális töltet - hogy nem várt helyzetben meztelen a másik - ad-e valami pluszt
2018. dec. 23. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem adott semmi pluszt

Ugyanúgy szexeltünk mint mindig ha hazáért a mubkából

2018. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*munkából
2018. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felhőcske nagyon tetszik a hozzá allásod. Jó lenne ha a párom is így lenne ezekkel a dolgokkal. Izgi ;)
2018. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy Tetszik

Jó nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap csináltuk, mert pl azokon a csak kézzel vagy szájjal, én meg kaptak egy masszírozást


24N

2018. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt
2018. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt
2018. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Felhőcske akkor látom te is szereted a spontán dolgokat. ;) Tényleg nagyon izgi. :)
2018. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!