Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisz=jó szex, kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisz=jó szex, kis pénisz=rossz szex?

Figyelt kérdés

A nagyot olyan 17-18 centitől a kicsi 13 centi és ez alatti.

Persze nagy is lehet rossz ha béna a psai,de vegyétek úgy, hogy ugyan olyan tudású pasival.


2021. márc. 27. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Igen.
A naggyal jobb,de a kicsivel se rossz.
A kicsivel jobb,mert a nagy fáj.
Számomra ugyan olyan.
52 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2021. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Igen biztos csak a kisfarkú fiúk írják. De abba nem gondoltok bele hogy naggyal egy keményebb menet fájhat? Kicsivel meg nem és nem nem arra vágyok hogy minél mélyebben döfködjenek.
2021. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen jobb a nagy. Persze bizonyos méretig, A 17-18 még jó.
2021. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%
Ez mindenki számára egyértelmű.
2021. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem számítana a méret akkor nem lenne ilyen szinten téma. Lehet van akinek jó a kicsi is,de az a érzés amit egy nagy tud okozni azt össze se lehet hasonlítani egy kicsivel ( a nagy és a kicsi mindenkinek más ezért nem írtam pontos számokat)
2021. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kicsi van. Ernyedten 4,5. Mereven 10. Lánnyal 2 éve nem voltam. Akkor is csak beégtem. Erényövben az ilyen kis faroknak a helye.
2021. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%
Jaaj de megbántottam egyeseket, hogy jelentve lett a kommentem... Ezek szerint mégis igazam van.
2021. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
A legjobb a 14-16 közötti méret. ;)
2021. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
10%

Mindegy, mégegyszer leírom, jelentsétek újra:


"Majd mindjárt leírja valaki, hogy jaaaj a méret nem számít, brühühü, de egy 18 centisnek egyikőjük sem tudna nemet mondani...

Szánalmas luvnyák"

2021. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

Sose fogom megérteni, hogy egyes férfiak minek lovagolnak ennyire egy megváltoztathatatlan dolgon, ahelyett, hogy inkább bővítenék a szexuális kultúrájukat. Ahelyett, hogy sírna, hogy kicsi neki és undorítóak a nők, foglalkozna inkább azzal, hogy sok pózt ismerjen, tudjon kényeztetni, tudja használni a kezét és nyelvét.


Persze panaszkodni és durcizni mindig könnyebb lesz. XD

2021. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!