Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisz=jó szex, kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisz=jó szex, kis pénisz=rossz szex?

Figyelt kérdés

A nagyot olyan 17-18 centitől a kicsi 13 centi és ez alatti.

Persze nagy is lehet rossz ha béna a psai,de vegyétek úgy, hogy ugyan olyan tudású pasival.


2021. márc. 27. 16:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
32%

#10


Itt egy szóval nem írtam, hogy lúzer lennék, meg hogy kicsi lenne nekem... Nem tudom, hogy ezt hol olvastad...


Én csak a tényeket írtam le, most őszintén, egy 10 centis és egy 18 centis közül mégis melyiket választanád?


Nem besértődni kell, és lekezelni a másikat, hanem igenis elismerni, hogy ez teljesen így van, ahogy leírtam.

2021. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%

#11

Írtam én, hogy rólad van szó? :) Nem, általánosan írtam, nyugi, nem rólad szól minden. ;)


Azt választom, amilyen a barátomé. Inkább legyen kisebb, de mellé tehetséges és jól kinéző (test, arc, haj), minthogy nagyobb, de egy őstulok.

2021. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
33%

#12


Akkor ne haragudj, ezek szerint félrement. :)

2021. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%
Farokméret körül pörgő hülye = rossz szex. Férfi aki tudja használni amije van, figyelmes, normális, értelmes = esély a jó szexre.
2021. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet a kettő közötti méretet választani? Mondjuk 13-15cm. Nekem ez az ideális,mivel rövid hüvelyem és hátrahajló méhem van, a nagy fájdalmat okoz.
2021. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fontos a méret,sajnos az intim torna ellenére ,amit végzek egy bizonyos centi alatt nem érzem a péniszt.Ez van.
2021. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%

Kis pénisz nem jó semmire. Nem tudom mi ez az erőlködés... Jo tudom nem tehet róla senki h kicsivel született... de akkor próbaljuk már emelt fővel viselni. Kisfarok + ez az állandó hiszti, na ez együtt totál férfiatlan. Ebből is látszik h számit. Kül nem lenne a hiszti ezen mindig. Legalább annyi férfiasság legyen bennetek, hogy emelt fővel viselitek (orálisan is lehet kompenzálni pl a nevetseges minikukit...). Mert a hisztivel már tényleg nem vagytok "férfiak"


19 L

2021. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
A kellően nagy pénisz mindenképp kell a jó szexhez, de még ez sem elég. Kőkemény is kell legyen legalább addig, amíg a lány is elélvez, na ezt nem könnyű összehozni.
2021. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
67%
A nagyobb egyértelműen jobb. De nem ez az elsődleges szempont. Ha bunkó akkor lehet bármilyen nem érdekel.
2021. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%

15-16 cm körül van az arany középút. A kisebb nem jó, mert nem adja azt a kitöltő érzést, a nagyobb meg már sok. Bennem volt már 20 cm körüli, azt hittem szétszakadok. Alig vártam, hogy vége legyen!


Tehát számít a méret, de óriási hülyeség, hogy minnél nagyobb, annál jobb!

2021. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!