Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a prosti miért gázabb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a prosti miért gázabb, mint az alkalmi egyéjszakás kapcsolat?

Figyelt kérdés
A prostit általában gázabbnak tartják a nők, sokan nem is jönnének össze olyan férfival, aki járt prostinál. Pedig nem biztos, hogy rosszabb, mint egy buliban felszedett ismeretlen csaj.
2021. márc. 27. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Annyi a különbsèg hogy az utóbbi nem kap pènzt èrte.
2021. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Minek fizetsz ha kapsz ingyen is puncit?
2021. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Mert semmifajta kompetencia nem kell prostizashoz, csak egy kis pénz. És nem is kapsz semmi ertekeset vagy valódit, csak egy húsdarabot amit megdughatsz.


Én max amator lánnyal mennék bele abba hogy fizetek egy csinosabb osszeget, de erre lehetetlen talalni partnert. Szerintem elobb szedek ossze 10 lanyt alkalmira barhol, mint egyet fizetosre. Ennyire lenezik a dolgot.

2021. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert az annyira az alja hogy fizet a szexért.
2021. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem gázabb. A prostit nem itatod le, nem dughatod gumi nélkül, 99%-ukat meg sem csókolhatod. Ha prostizol, szinte biztos, hogy egészségileg renben távozol tőle (már ha úgy is mentél oda). Az alkalmi cafkáktól bármit elkaphatsz.

26N

2021. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Bármennyire is furcsán hangzik de én egy egyéjszakas partnert hús vér embernek tekintem mint amilyen én. Aki csak egy ember aki kalandra vágyik mint én. Akit ha szeretnék akár megtudnek szeretni is (ha netán több lenne belőle előbb utóbb.) Egy egyéjszakas partner egyenlő "ellenfél"


Elenben a prostival. Aki azért bánik veled jól, mert rengeteg pénzt kapsz tőle. Lehet már a 10. Vendége vagy ma vagy épp a 20. Számomra ez nagyon nagyon taszító.



Jó persze és akkor itt jön az, hogy az egyéjszakas partnernek is lehet ma már a 3.vagyok. De azt mégsem tartom annyira gáznak, mert nem pénzért csinálja, hanem kedvtelésből.Illetve csak olyannal egyéjszakáznék aki szimpatikus nem a város legnagyobb....... Mert azért valljuk be az erkolcsosebb nőknél is megesik egy egy ilyen kilenges.

2021. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Fizetek neki belépőt a buliba, fizetem a piàt, kajàt. Cserébe màr a kocsiban leszop, otthon meg dugás, anàl meg minden.

Itt is van tarifa csak nincs előre kikötve. Sokszor drágább mint a prosti.

2021. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
A prosti becsületesebb.
2021. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert megvetik a nők a prostikat. Lehet rajta vitatkozni, de ez van, ezért nyelik le nehezebben ha valaki prostizott. Meg sok a sztereotípia (betegségek stb.). Tanács: ne hallgasd el, de ne is ezzel kezd az ismerkedést, ráérsz majd akkor elmondani ha kialakul a bizalmi kötelék. Egy ismerkedést amúgy sem a szexuális szokások egyeztetésével kezded, hogy helló Gyuri vagyok, szoktam prostizni, de szép szemeid vannak, ja és a kedvencem hátulról.
2021. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Egy prosti sokkal korrektebb mint egy egyéjszakás picsa.
2021. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!