Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők abba nem gondolnak bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők abba nem gondolnak bele hogy a lúzer, incel mentalitás pont azért alakult ki a férfiaknál mert visszautasították, megcsalták, megalázták, a farka mérete miatt amiről egyáltalán nem tehet?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 16:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom téged megaláztak. Szegény.
ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Pont ilyen ironikusan szóltak be nekem mint te.
ápr. 29. 16:19
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Attól hogy valakivel nem úgy bántak, ahogy elvárná, még nem kell hülyének lenni. Engem is csúfoltak a lányok kiskoromban, aztán mégis normális férfi lett belőlem.
ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem a farka merete miatt utasitottak vissza. Az incelek 95% el sem jutott egy lánnyal sem az ágy közelébe sem, tehát nem lehet hogy a farkuk az oka.
ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Mi köze a gyerekkorodhoz a kérdéshez?
ápr. 29. 16:20
 6/36 A kérdező kommentje:

4

14 cm és vékony kis szar pöcsöm van. Az ok ez volt

ápr. 29. 16:21
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Ez tuti megint Shrek Harkonnen :D
ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%
4-es vagyok. 14cm es vekony nekem is. 10+ lannyal voltam es boldog vagyok a felesegemmel. Senki soha nem kritizalt a meretem miatt.
ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

8

Csak látszatra, nálam is így volt. Ha nem is kritizáltak szóban de fejben biztos megtették.

ápr. 29. 16:25
 10/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Csak azzal lehet így viselkedni, aki eleve egy lúzer. Ha kicsi a farka akkor ez van, határozottnak kell lenni és megmondani a csajnak, hogy ha kell, akkor jó, ha nem akkor döntsön, de ne nyafogjon. Aki férfiasan viselkedik, azzal nem lehet megalázóan viselkedni sem és abból nem lesz incel. Incel abból lesz, aki már eleve nyomorék, nem fizikai értelemben.
ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!