Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik leirnátok milyen amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik leirnátok milyen amikor azt mondjátok jól szopik a nő?

Figyelt kérdés

Azt mondják én is jól csinálom de szeretném ha még jobb lenne.

Nagyon odafigyelek a partnerre hogy jó neki és próbálom változtatni a tempót technikát.

De mégis mitől jó egy szopás nektek?


ápr. 29. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha ismeri nekem milyen technika jön be.

Hogyan használja a kezét, hogyan mélytorkozzon stb.

ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
De jó egyeseknek 🙂
ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Fontos mindig a bő nyál és lehetőleg ne fogazz.
ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Kezdetnek erről inkább őt kérdezd meg. De most komolyan.. teljesen mindegy a te szempontodból, hogy nekem mi a jó, ha nem az én barátnőm vagy. Igazából ami nekem jó, az közel sem biztos, hogy a barátodnak az lesz.


Felesleges hülye tanácsokat osztogatni, hogy így-úgy csináld stb..

ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Azt szeretem, ha finoman érzékien, lassan kezdi.

Aztán fokozatosan erősödhet a tempó. A végén már mozoghat a feje, mint a singer varrógép.

Izgat, ha nyúlik az előváladékommal keveredett nyála a szája meg a farkam között, mint a rétestészta! Közben kézzel is facsargatja, masszírozza a farkam. Bekapja, szívja a heréimet is néha. Ráköp a farkamra és újra bekapja. Tövig nyeli, fulladva kiköpi. Többször megismételve. Nyelvvel körbesimogatja a makkom. Aztán addig szívja, amíg telelövöm a száját. Örül, látom a szeméből és lenyeli a spermámat boldogan. Végül tisztára nyalogatja a lankadó szerszámot ismét érzékien.

ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Elsősorban látod rajta, hogy élvezi, rajong a farkadért, csodálja és követeli.


Másodsorban már attól csatak nedves lesz a puncija, hogy mohón szopja a farkad.


Aztán harmadrészt kezdve a lágy kényeztető szopáson át egészen a durva dolgokig, igyekszik torkára engedni, próbálja benyelni az egészet mert az számára is mutatvány.


Büszke arra, hogy ügyesen tud szopni, különlegesnek érzi magát, folyamatosan fejlődik, figyeli a reakcióid, kísérletezik a farkadon.


Ha a combod közé zárod a fejét és szétkúrod a száját nem reklamál, sőt élvezi.


Aztán aki meg nem csak élvezi, de szereti is a spermát na azt már feleségül is veheted.


Annál lehangolóbb nincs egy férfi számára, mikor látja a nőn, hogy utálja a szopást.

ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Lássam a vágyat.

Odateszi magát.

Nincsen finnyázás.

Puszik, nyalakodás, beveszi, szopja, szopatom, torokra, nyelves játék, kézimunka, s végül mehet, ahova akarom, majd alapos takarítás.


45/F

ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez mindenkinek más

Meleg ként tudom a tapasztalatomat megosztani

Van aki azt szereti a szorosan fogod van aki nagyon könnyedén

Ami mindig tuti, leköpni bő nyál, és érezni mire hogy reagál, de meg is lehet kérdezni ribisen játékos hangon hogy szereted, - nem esik ki tőle egyik se a ritmusból, nyugodtan lehet kommunikálni közbe.

Ne fogazz!

Golyoit közbe lehet simogatni.

ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne változtasd meg a tempót. Legyen egyenletes, a felső 1/3-át kapd be, és nyelvvel a makk hátsó részét izgasd,szóval jól szorítsd oda. A nyálad ne nyeld le, had csurogjon le, és a kezeddel az alsó 2/3-át markold és huzogasd fel le, ahogy a fejed jár. Néha mehet ellentétesen, néha meg kicsit körözve, a lényeg, hogy fix tempó legyen. Nem kell brutál gyorsan, jó közepesen, csak ne szakadjon meg a tempó. Közben masszírozd, nyomkodd a másik kezeddel a gátját. Érezni fogod, hogy mégjobban megnövekszik a szádban. Akkor jó helyen tapogatózol. Amikor már csinálod pár perce így, akkor kapcsolj egy kicsit gyorsabb tempóra, és még egy percig nyomod, eldurran.



Ha esetleg nem élvezi ha a gátját masszírozod, akkor kezdd el ujjazni magad közben, és nyugodtan adj ki sóhajtozó, nyögdécselő hangokat. Ez is lehet egyre hangosabb és intenzívebb. Akár izgatod magad is, akár nem.

ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
A legfontosabb, hogy nem mintha csak muszàjból csinálná, hanem úgy tünjön, tényleg kívánja. Használja a kezét is, legyen szemkontaktus. A vége fele ne álljon meg pont a legrosszabbkor.
ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!