Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúkat miért indulnak be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkat miért indulnak be a rendőr csajokra (egyáltalán mire jó egy női rendőr)?

Figyelt kérdés
Én ezt lányként nem értem, pedig folyton látom, hallom ezt.

2021. márc. 28. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj kedves kérdező, de a pisztoly körülbelül fél kiló, annyit még egy gyerek is elbír 🤷‍♂️
2021. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Csinos, ízgató, ahogyan a gumibot a közelében van, szigorú tekintettel helyretesz, ha kell. Illetve alkalmazza az önvédelmi tudását a csodás lábaival.
2021. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Na mint ahogy férfi rendőrből rendőrből is többféle van. Nem mindenki kommandós és bevetéseket hajt végre, viszont ami nekem tetszett akivel találkoztam az a határozott fellépése volt, és még ha valaki nem is kerül bevetésre neki is időszakon ként vizsgáznia kell és mérik tesztelik a pszichikai állapotát is. Amúgy mire jó? Pl egy beléptetésnél vagy reptéren a törvény nem engedi hogy egy férfit egy nő és egy nőt egy férfit motozzon.
2021. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Sokan bukunk az edzett, határozott nőkre. :) 25F
2021. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nagyon hülye vagy. Ha nem bírná el a pisztolyt, használni sem bírná.


Amúgy engem a formás, edzett testük vonz.


Dóm pasi

2021. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*dom
2021. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Engem például nem izgatnak fel annak ellenére, hogy szubmisszív vagyok. 18f
2021. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Egyfajta fétis az egyenruhák iránt. Van akit apácák,nővérkék,szobalányok,stb ruházata izgat fel. Engem személy szerint,ha rútul néz ki egy csaj,nem izgat fel. Mindegy milyen hacukát húz fel.
2021. ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
En nőként mondom, hogy tényleg rengeteg a csinos rendőrnő, edzettek, hatarozottak, és attól függetlenül, hogy a munkájuk "férfias", ők jól néznek ki, adnak magukra.
2021. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!