Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,nők akik nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők akik nem képesek elélvezni szex közben. Ezt hogy élitek meg ti és a barátotok?

Figyelt kérdés
Akadály ez a párkapcsolatban? Pasitokat ez érdekli? Vagy csak neki jó legyen? Egyedül sikerül magatokat kielégíteni?

2021. márc. 28. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadtam! Voltak időszakok amikor selejtnek éreztem magam ezért, de már nem érdekel... Eddig egy volt aki próbált kielégíteni, de nem sikerült és frusztrálta is rendesen..

Magamnak sikerűl.

2021. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok évig nem ment, pedig próbálkoztak a partnereim, sosem éreztem azt, hogy nem érdekli őket. 30 felett váltam fogékonyabbá, már minden alkalommal elérem, de nem aktus közben, hanem ujjazással. Aktus közben eddig háromszor sikerült, hogy kézzel rásegítve együtt összehoztuk, de nagyon fárasztó volt számomra, nehezen jött össze, így ezt ritkán "erőltetem".
2021. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Aki érett fejben, tapasztalt, kiegyensúlyozott az tudja, hogy a nők többségének NINCS hüvelyi orgazmusa és nem görcsöl rá a témára. Hanem inkább elengedi magát és élvezi a szexet, nem egy adott útra erőlteti rá magát, hanem a sajátját keresi meg.
2021. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, azért ezzel vitáznék, hogy a nők többsége. Vagy én vagyok k.rva jó az ágyban. Kettővel találkoztam,aki mondta, hogy neki ez nem fog menni,meg hogy ne vegyem magamra a dolgot.
2021. márc. 28. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán élvezek el, volt akivel nem is sikerült, nem élem meg rosszul.
2021. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, ez fontos, hogy tisztában legyünk magunkkal. Így nincs belőle probléma a részedről. De nekem baxxa a csőrőm, ha a nő nem élvez el a répámtól, szóval én ezt nehezen viselem. De ez az én hülyeségem.
2021. márc. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!