Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ha egy Fiú-Férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha egy Fiú-Férfi ezt mondaná nektek: "Csak szexelni akarok veled! " Akkor mit reagálnátok? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Lehet privátba is mert tudom lesznek olyanok akik lepontozzák. KÖSZÖNÖM.

2015. jún. 26. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem erre utazok, ezért elutasítanálak, de(!!!):


Sokkal gerincesebb az, ha ezt meg is mondod, minthogy sokan szédítik a csajokat, aztán 3 menet után lapátra vannak rakva. De valószínű lesz olyan is, aki ebbe belemegy.

2015. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mumusan ***** válasza:
Nos mikor még vadászidényem volt, és ehhez hasonló ajánlatot kaptam volna, meggondoltam volna. Attól függ hogy ki és hogy tálalja. Ha ismerem úgy ímmel-ámmal szegről végről és kinézetre bejön, akkor lehetett vola róla szó. Ha tök ismeretlen, akkor nem.
2015. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább őszintén megmondja, hogy csak szexelni akar, nem szédíti a lányt feleslegesen, mindketten tudják mihez tartani magukat. Ha én is vonzódnék hozzá és nem lenne igényem komolyabb párkapcsolatra akkor belemennék, viszont magamat ismerve ha nem csak a szex lenne jó köztünk, akkor nagy valószínűséggel beleszeretnék így kétszer is meggondolnám, hogy egyáltalán belekezdek-e.
2015. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit mondanék,hogy hol és mikor.
2015. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit mondanék válaszként:

" Ne haragudj, de én ilyesmibe nem megyek bele, viszont azt tisztelem benned, hogy ilyen őszinte vagy és kerek-perec megmondod - intelligensen, nem köntörfalazva - , hogy mit szeretnél. Úgyhogy az őszinteséget nagyon köszönöm, de sajnálom, nemet "kell" mondanom. Viszont biztos találsz mást, aki benne lesz. :) "


És teljesen kedves maradnék, nem akadnék ki rajta, ha ezt tényleg normálisan, kulturáltan mondja el nekem. Aztán ha nagyon-nagyon-nagyon bejönne nekem is (vagy esetleg pont az a személy lenne, akiért jelenleg is megőrülök), akkor az is lehetséges, hogy benne lennék. De ehhez tényleg iszonyat nagy vonzalom kellene.

2015. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!