Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aludtatok már úgy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludtatok már úgy valaki mellett lányok,hogy semmit nem akartatok tőle,mert barát vagy hozzátartozó volt,de úgy alakult,hogy egy ágyban voltatok és éreztétek,hogy feláll neki ahogy esetleg hozzátok bújt?

Figyelt kérdés
ilyenkor alvást szinlelve inkább úgy csinaltok mintha nem vennétek észre?vagy elhúzzátok magatokat,jelezve hogy ezt nem akarnátok?

2021. márc. 28. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Hányszor fogod még megkérdezni?
2021. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer volt nekem ilyen.

A rokonom (másod unokahúg) hamarabb felébredt mint én, és valószínűleg látta a sátor méretét. Egész nap nem szólt hozzám.

Amikor meglátott azonnal elpirult és elfordult. (Szerintem 20 évesen tudni kellene ezt érettebb kezelni, de ez más tészta)

2021. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nálam nem természetes se a hozzátartozóimmal sem a barátaimmal egy ágyban aludni ha fiú, tehát ez nem fog megtörténni.
2021. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen fiú baráttal, nem történt semmi.
2021. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer előfordult, egy gyerekkori barátom, aki fiú, nálam aludt.

Neki is van családja, nekem is, de filmezés közben elaludtunk a kanapén. Éjjel arra ébredtem hogy valami kemény kényelmetlen van a csípőmnél hátul.


Felébredtem, ő magán kívül aludt de felállt neki. Reggel jót nevettünk rajta lerendeztük egy “bocsi” - “semmi gond”-dal, nem is igazán érdekelt a dolog.

2021. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
anyakent nem volt meg a fiatoknak merevedése ártatlan összebujás hatására?:)
2021. ápr. 12. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
6: pfuj 🤮
2021. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!