Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom mostanában egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mostanában egyre gyakrabban élvez rá a talpamra, lábbelimbe. Nektek ez mennyire furcsa ?

Figyelt kérdés

A karantén időszak alatt többet tudtunk együtt lenni és csináltunk sok furcsa dolgot, de ezt mióta egyszer "kipróbáltuk" azóta egyre gyakrabban csinálja. Egyáltalán nem zavar, hiszen még mindig jobb, mintha a saját tenyerébe sikerülne. Engem egyedül az zavar, hogy a jéghideg padlón vagy szőnyegen végigmegyek egy zsepiért kutatva.


Tudom, hogy ez ilyen lábfétises dolog, de kb a hajammal is sikerülne elélveznie, meg tényleg bármilyen testrészemmel, csak most ez a szenvedélye egy ideje. Mégegyszer mondom, hogy NEM ZAVAR csak kíváncsi vagyok, hogy másoknál is előfordul az ilyen ?


Lányok vagy fiúk erről mi a véleményetek ? 20/L barátom: 23/F



2021. márc. 28. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Az lenne a fura, ha a lábfétisest elvinné a covid. Itt rontja a levegőt évek óta az idióta perverziójával.
2021. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar , nincs baj.
2021. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Engem zavarna, ha téged nem, akkor minek teszed fel ezt a kérdést? Azt már te is tudod hogy ez nem normális, érződik a kérd3
2021. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

...Kérdésedből is.


Előbb küldtem el.

2021. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az egyes válaszadó nem normális. Az előbb írt rám, hogy megtalál és kikapcsolja a routert és felteszi a polcra. Mit érez az ilyen ?
2021. márc. 28. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha meg próbálna a cipőmbe élvezni akkor zavarna.

Ha máshova nem is akarna élvezni csak a lábamra az is zavaró lenne nekem.

2021. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A lábfétiseseknél előfordul. Ha téged nem zavar, akkor egészségetekre. Azért g.cis talppal ne mászkálj a szőnyegen, mert ha beleragad ki nem szeded belőle :D Készítsd oda a zsebit és töröld le utána.
2021. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tok mindegy mit csinaltok a negy fel kozott? Ha mast zavar, abbahagyjatok??
2021. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Na,csak egyszer élvezne a cipőmbe... 🤦‍♀️
2021. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tök jó dolog lehet, engedd, ha lehet. Jobb, mintha a végén gyerek lenne...

Lábmunkát nem próbáltátok még? Egyszer lepd meg, és vedd kezelésbe a lábfejeddel:).

2021. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!