Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fogamzásgátló módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszer jöhet szóba, ha nekem tilosak a hormon tartalmú dolgok? 24/L

Figyelt kérdés

PCOS és elhízás miatt tilos...

Huvelygyuru is kilove így

Megszakítás nem biztonságos, óvszert meg túl sokáig nem akarnak a pasik

Mi a véleményetek a hormon mentes spiralrol?



2021. márc. 29. 16:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a nőgyógyászoddal beszéld meg
2021. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Én a hormonmentes spirálról nagyon rosszakat hallottam. Fiatal korban nem is nagyon ajánlják a nőgyógyászok.

Ami még szóba jöhet az a pesszárium, de szerintem elég macerás és nem is annyira biztonságos mint mondjuk az óvszer vagy a tabletta.

2021. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%

csajommal 2 évi pharmatexeztünk, nem volt soha semmi gond belőle


F

2021. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1: nem bízom az orvosokban

2: a hormonmentes pont, hogy jöhet fiatal korban állítólag, mert aki nem szült annak nincs úgy kitágulva minden ott

2021. márc. 29. 16:38
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
A pesszárium pharmatex-el együtt nyújt megfelelő védelmet, a megszakítás hazárdjáték. Az óvszer a legegyszerűbb, s nem "akarás" kérdése, ha nem veszi fel a pasi akkor nem dugsz vele és kész. Két emberen múlik a fogamzásgátlás, nem a fickó dönti el.
2021. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon sok pasi kínlódik, hogy ő nem akar óvszert
2021. márc. 29. 16:40
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Csak a nyafogos és "hamis" pasik nem akarnak sokáig gumit. Ha találnál egy férfit, aki biz isten tényleg a szivébol szeret téged, és veled akarna megoregedni, és kesobb gyereket, hidd el, hogy akkor olyan pasinak nem lenne gond, ha akár tobb évig még ovszerezni kéne veled. Biztos hogy megértené, hogy egeszségugyi ok miatt nem lehet neked hormonális.

Ezek kcsak rossz kifogások a pasiktol. Ha szeret, ilyen simán kibír érted. Mi is gumizunk már 3 éve, és el vagyok. Nem eroltetek a csajomra semmit. Pedig ő csak simán nem akar tabit, nem EÜ miatt.

Nos ugyan úgy élvezzuk a sexet.

2021. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
#4 a spirált is egy orvos fogja feltenni neked, hiába nem bízol bennük.
2021. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Pesszárium, női óvszer. A spirált szerintem felejtsd el. Esetleg spermicides kúp, megszakítással KOMBINÁLVA
2021. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer a legjobb és legbiztonságosabb. Aki meg nem akar gumit húzni, az ne szexeljen. Ne a lányok szervezetét terheljük már a sok sz*rral.

24F

2021. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!