Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fogamzásgátló módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszer jöhet szóba, ha nekem tilosak a hormon tartalmú dolgok? 24/L

Figyelt kérdés

PCOS és elhízás miatt tilos...

Huvelygyuru is kilove így

Megszakítás nem biztonságos, óvszert meg túl sokáig nem akarnak a pasik

Mi a véleményetek a hormon mentes spiralrol?



2021. márc. 29. 16:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hormonmentes spiralom van 1,5 eve, nem szultem. Igaz elmultam 30, mire.egy orvos hajlando volt feltenni, hiaba mondtam hogy nem akarok gyereket soha
2021. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%
Jaj itt a nők mindig ezzel jönnek hogy a pasi húzzon óvszert a végtelenségig. Senki nem megy ebbe bele macskás nénik. Fszitok sincs.
2021. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek a 7-essel.
2021. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
#12 Nekem minden pasim belement. Sok választásuk nincs is, vagy gumit húz, vagy nincs dugás. De értelmes pasiknál ez nem is téma, csak a hisztis kisfiúknál mint te.
2021. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
12: te el tudnád viselni azt lelkileg, ha a barátnődnek végzetes problémát okozna a fogamzásgátló?
2021. márc. 29. 17:45
 16/26 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is PCOS em és IR em van. Sajnos nekunk minden ki van love, csak az ovszer marad. En megszakitassal szoktam szexelni parommal, nem akarom ezt tanacsolni neked mert nem biztonsagos es ha parazos vagy akkor eleg stresszes is, de én vagy 4 eve igy szexelek es nem volt problema belole. Igaz nekem kb menzeszem sincs a betegseg miatt.

A spiralra en is gondoltam, de tobb orvost is megkerdeztem (akik tenyleg jol es bizok bennuk) es ok azt mondtak hogy azt is felejtsem el, mert a spiral gyulladast okoz, kvazi azzal eri el a hatasat hogy folyamatos gyulladasban tartja a szervezetet es akinek amugy is van hormonalis problemaja nagyon nem ajanlott ilyesmi, mert meg egy plusz gyulladasfokozo faktor.

Szoval marad a gumi, azt gondolom ha a parod nemkepes elfogadni ezt a vedekezesi modot, akkor az nem is valo hozzad. Szerintem senkinek se kene tabit szednie, foleg nem a parja kedveert.. egy ferfinak ezt el kell fogadni ha fontos neki a parja kesz pont. De ismetlem ha bevallalod megprobalhatod a megszakitast, de ott is figyelni kell hhaneked van rendes menzeszed akkor pl peteereskor inkabb huzzatok gumit stb. Okosan kell ezt is. En azert nem feltem mert tobb eve nincs peteeresem se menzeszem, igy kb lehetetlen teherbe esnem. Es ezzel a betegseggel neked is nehezebb meg ha akarnal is gyereket. Ez van sajnos.

Nemolvastam el ezt a sok valaszt amit kaptal a kerdesre de ebben amit irtam bizhatsz es ne higgy azoknak akik azt mondjak szedj tabit v jo a spiral. Havan jo dokid akkor kerdezd meg az o velemenyet is.

Ha szeretnel barmit kerdezni irj privatot nyugodtan:)

24N

2021. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én menstrualok 12,5 éves korom óta mindig, de van PCOS. Szóval valószínű, hogy lehetne gyerekem.🙂
2021. márc. 29. 18:00
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátaimnak se volt soha gondja.
2021. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
6%
Csak szeretnétek ezt, ne kamuzzatok. Szerintem csak álmodoztok erről. Nem vagytok kemények. És nem okoz problémát a fogamzásgátló.
2021. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%
#19 imádom az ilyen okoskodó, hülye parasztokat. A fogamzásgátló trombózist okozhat, meddőséget ezek a legdurvabbak. Számtalan mellékhatást, hüvelyi fertőzést, migrént, hangulatingadozást, hízást, pattanást, tönkre teszi a bélflórát emiatt gyomorfájást, hasmenést, hányást is okozhat.
2021. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!