Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen esetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen esetekben szokott előfordulni az, hogy a barátnőtök kielégít titeket szájjal, és itt véget ér az aktus (tehát nem kap semmit "cserébe")?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy így alakul? Egyáltalán szokott ilyen történni, vagy mindig jelen van a kölcsönösség valamilyen formában? Olyan is van, hogy csak ti elégítítek ki őt?

2021. márc. 31. 05:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Mensi idején mindig ez van kb.

Illetve a pasimnak, van, h napi 2-re lenne igénye, nekem meg a 2 naponta egy is elég, olyankor van csak szopás.

2021. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mensizik, igy kedveskedik nekem.
2021. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak, mikor párom kielégített orálisan, mielőtt indultam éjszakára melóba. Semmi indíttatás nem volt benne, egyszerűen csak kívánta. De elmúlt. Olyan, hogy csak én elégítettem ki, olyan ritkábban volt, ha nyalás volt, akkor már általában szex is.
2021. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem hőbörgök én, csak a magam részéről nehezen tudnám elképzelni, hogy ne fejezzem ki a hálámat viszonzással, és nem "muszájból". Ha az történne, mint mondjuk az első hozzászóló esetében, és bealudnék, akkor másnap biztos az első teendőim között szerepelne, hogy örömet okozzak én is. Szóval kíváncsi voltam, hogy másoknál ez hogy megy, mert egyébként elég gyakran hallok erről a "csak egy szopás, azt' csá" felállásról.
2021. márc. 31. 14:56
 15/21 A kérdező kommentje:
(Fordítva meg kb. soha.)
2021. márc. 31. 14:57
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

#14

Nálunk nagyon sokszor van "csak szopás és csá", ez azért van, mert én sűrűbben szexelnék mint a barátnőm és mi így oldjuk meg (még sokan mások is), hogy mind kettőnk szex étvágya ki legyen elégítve.

2021. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
És ő nem izgul fel, miközben csinálja neked, csak túl akar esni rajta?
2021. márc. 31. 15:28
 18/21 A kérdező kommentje:
Mármint érted, ha szólnom kéne neki, hogy "akkor most jöjjön egy szopás" (gondolom, te írtad a 9. választ is), az valószínűleg azt jelentené, hogy ő inkább nem csinálná, ha rajta múlna, úgy meg inkább nem kell.
2021. márc. 31. 16:01
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, ez hozzáállás kérdése is. Pl nekem nagyon jólesik egy kiadós szopás, úgy hogy nem viszonzom, nagyon kényelmes, és kielégítő. De olyan nő is kell hozzá, van aki felizgul és elvárja, hogy te is kielégítsd, de van sok enyhén sub nő is, aki kielégít minden nap örömmel, és nem kér cserébe semmit.
2021. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az, hogy adok-e cserébe valamit, nem attól függ, hogy elvárja-e. Megölelni sem azért szoktad a másikat, mert el van tőled várva, meg megajándékozni sem, legalábbis szerintem. De ez a dom-szub dolog tőlem elég távol áll, úgyhogy nem biztos, hogy meg fogom érteni valaha.
2021. márc. 31. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!