Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon beteg ha azóta is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg ha azóta is gondolok erre maszturbáláskor?

Figyelt kérdés
Tizenéves voltam amikor lementem vidékre barátnőmékhez nyaralni. Átmentünk szomszédolni, és persze nekem akkor kezdett kinyílni a csipám, szemtelen voltam a szomszéd ötvenes “bácsihoz”, aki ezt nem tűrte el, egy rántással a térdére fektetett, felhajtotta a szoknyámat és mire észbe kaptam már a kvázi meztelen (francia bugyi volt rajtam, akkor nagy divat volt) seggem csapkodta a baratnőm előtt. Persze nem kímélt, ezért riszáltam is rendesen, ami miatt a csiklóm a térdének dörzsölődött, egy kicsi foltot is hagytam a nadrágján mikor felálltam. Még nem voltam fiúval, szexuális tapasztalatom sem volt, de azóta sem nedvesedtem be úgy semmitől mint akkor és ott. Őt sem hagyta hidegen a dolog úgy láttam, és lett volna lehetőségem folytatásra, ő félre vonult az este és utána tudtam volna menni, amit a mai eszemmel nagyon sajnálok, hogy nem tettem meg. Csak egy csendes maszturbacio jutott nekem aznap este, miután befejezte a fenekelést gyorsan elszaladtam “WC-re”...Azóta sem volt hasonló élményben részem, de számtalanszor gondolok rá maszti közben. Akkor most én beteg vagyok vagy van valami fétisem? Szerintetek ki tudnám ezt iktatni vagy valahogy beteljesiteni a vágyamat?

2021. márc. 31. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
sokakat izgat ez nyugi
2021. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Juj nagyon izgi sztori :)
2021. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ritkán olvasni ilyen mesét. 😀
2021. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Kamus lecsekkoltam.:)
2021. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ja a múltkor meg a mosógépszerelő ment a szomszédasszonyhoz aki 23 éves csaj és egy szál combfixben, tűsarkúban nyitott neki ajtót, meg a mosógépszerelő is 20-on éves sportos nagyfarkú srác volt. Bro' legalább kiverted vagy 5x mire ezt a sztorit bepötyögted? :D
2021. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Én csak negyvenes vagyok, de elfenekelnélek, is ..
2021. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kihagyott helyzetek.
2021. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit durva ez a sztori, ha igaz, ha nem, de simán előfordulhatnak ilyenek a valo életben is. Mindenesetre annyit tudhatsz ezek után, hogy erős sub hajlamod van.
2021. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy az otveneves bacsi, csak nincs szomszedkislany.
2021. ápr. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem beteg dolog, hanem hazugság.
2021. ápr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!