Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen síkosító lenne jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen síkosító lenne jó?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, a napokban valamikor valószínűleg megtörténik az első, viszont nem szoktam nagyon nedves lenni. Nem úgy értve, hogy semennyire, érezni, hogy azért nedves vagyok, viszont egy picit tartok attól, hogy ez nem lesz elég. Ha magamnak csinálom, akkor sem vagyok túl nedves, pedig élvezem, el is szoktam úgy menni.

Milyen síkosító lenne jó ilyen esetben? Milyen márka? Gondoltam veszek a biztonság kedvéért, lehet abban a helyzetben tök más lesz a dolog, de úgy érzem jobb, ha van.



2021. márc. 31. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem durex van.
2021. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bioglide
2021. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Márka mindegy igazából

Én olyat vennék a helyedben, ami vízbázisú, az nem borírtja fel a pH egyensúlyod odalent

Illetve érdemes összeegyeztetni az óvszer anyagával, mert bizonyos anyagból készültek nem használhatók együtt

2021. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik márka, a boltiak nagyon jók. Vízbázisú, semleges ph ahogy a #3-as leírta.

S NE görcsölj rá! Nem kell semminek sem megfelelned, engedd el magad és élvezd a pillanatot. Ha nem "tökéletes" elsőre semmi gond, még a tapasztalt pároknak is kell pár alkalom hogy összecsiszolódjanak.

2021. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!