Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Öltözőben meztelenül mászkálto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltözőben meztelenül mászkáltok más férfiak előtt? Mennyire néziteg meg egymásét? Mi a fanszőrzet divat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegen helyen lóbálni nem szoktam, de ahová rendszeresen járok és ugyan azok az emberek vannak ott, ott nem szégyenlősködök. Viszont nem igazán szoktam figyelni kinek milyen, max akkor látom ha belekerül a látómezőmbe, külön nézelődni nem szoktam.
2021. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen én mindig úgy mászkálok es van hogy fel is izgulok, ez néha ciki tud lenni.
2021. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt gyerekszobám, így nem rohangálok fel-alá egy szár lőcsben az öltözőben. Nekivetkőzök, a derekam köré tekerem a törcsit és úgy baktatok el a zuhanyzóba. Fanszőrzetből, méretből van mindenféle, de hetero lévén nem bámulom mások pöcörőjét, így statisztikát sem tudok neked mondani (sőt ha utólag megkérdeznék hogy a mellettem zuhanyzó fickónak milyen van nem tudnám megmondani, nem azért mert nem láttam, hanem mert nem érdekel annyira hogy megjegyezzem).
2021. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én soha semmilyen öltözőben nem mutogattam magam, főleg nem meztelenül. Szégyenlős is voltam, ha aznap tesi volt pl, akkor úgy öltöztem eleve, hogy ne kelljen ruhát cserélnem. Strandon más, de ott sem meztelenül.
2021. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi öltözőkben, ha a direkt, szándékos flangálás nem is, de a meztelenség az teljesen megszokott.

Nem igazán szoktam mások farkát nézegetni, legfeljebb ha valakinek kirívóan kicsi, vagy kirívóan nagy, az nyilván feltűnik.

2021. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szándékosan nem mutogatom, de nem vagyok szégyenlős sem. Ahogy én látom, az utóbbi 1-2 évben több a szőrös, mint korábban, de még mindig a csupasz a divat.
2021. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mutogatom magam, de simán elsétálok meztelenül az öltözőszekrénytől. A nagyon különleges dolgok tűnnek fel csak pl.: nagy vagy pici lankadt pénisz, esetleges merevedés vagy különleges fanszőrzet. Úgy látom a szőrös a leggyakoribb és egyre kevesebben borotválják csupaszra. Nekem csíkban van.
2021. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán mászkálok meztelenül. És még tusolok is simán úgy, hogy látnak

22/f

2021. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Én néha meg szoktam nézni a másokét. Volt olyan, hogy éppen kezdett felállni a melettem lévő tusolóban is, erre én is felizgultam és gyorsan kivertem magamnak. Hatalmas volt a srácnak, ez valahol vonzott, arra gondoltam, milyen lenne bekapni, de tovább sajnos nem mertem menni, meg ő sem, így csak ennyi volt. Lehet ez már nem teljesen hetero dolog, de ha adódna alkalom, legközelebb biztosan élni fogok a lehetőséggel.
2021. ápr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tibusz87 válasza:
100%

Igazából nálam ez a fajta frusztráció kb 22-25 éves koromban múlt el. Nem Szényenlősködök. Mondjuk lányok előtt sem. Érett gondolkodással, egy német szaunában nem fogsz álló répával rohangálni... Pedig vannak jó kis muffok. (Ugye a német szaunákban csak meztelenül lehet tartózkodni.)

A szőrzet... Nem szoktam figyelni. Akaratlan is meglátod, de szerintem ez nem egy olyan dolog, amit divat diktál. Nyírd olyanra, amilyen neked, vagy csajodnak, esetleg fiúdnak tetszik. De divat ágazat nincs ebben a kérdésben.

2021. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!