Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi aki nem vállalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki nem vállalt a prosti mikor elment hozzá?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ja, amelyiknek nem volt pénze, vagy alkudozni akart :D A prosti lesz.rja hogy nézel ki, megcsinálja a kuncsaftot akkor is ha Quasimodo, max. akkor skippeli ha ápolatlan, koszos (pontosabban akkor elküldi előtte tusolni).
2021. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Igen. Túl jól nézek ki, így félt, hogy belém szeret. :)


Álmomban. Prostinál sem voltam még.

2021. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan már volt hogy én nem vállaltam a prostit, mikor ajtót nyitott azonnal sarkon fordultam olyan csúnya volt szegény. :(
2021. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 na ja a "fotógarancia" kb. annyit jelent, hogy a prosti van a képen - 5 évvel ezelőtt fotózva, amikor még 10 kg-vel soványabb volt és csak "közepesen" van szétphotoshoppolva. Találkoztunk már olyannal hogy a kép konkrétan full kamu volt, annyi volt belőle a valódi hogy szőke volt a prosti is.
2021. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fiatalabb koromban volt ilyen... Igazából nem tudom, hogy miért.

Nem voltam ápolatlan.

19 éves voltam, a telefonban nagyon nehezen beszéltem az izgalom miatt, gondoltam hogy ez esetleg kizáró ok lehet, de nem adta jelét hogy zavarná... Meg adta a címet, mondta hogy mikor mehetek.

Kérte hogy még hívjam mielőtt ott vagyok.

Hívtam, mondta hogy igazából a szomszéd házban van, menjek oda (ablakból megnézett).

Felmentem, láncon kinyitotta az ajtót, kinézett én láttam hogy az a hirdető aki a képeken van. Nézett 2-3 másodpercig majd becsapta az ajtót.

Ott álltam néhány percig, próbáltam hívni is de nem vette fel.

Aztán eljöttem.

2021. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!