Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők nagyrésze elítéli az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrésze elítéli az egyéjszakás kalandokat? Mi kéne ahhoz, hogy részt vehessek egy egyéjszakás kalandban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
legyen pénzed és legyél jóképű. ezekre tapadnak a nők egyéjszakás kalandokra is
2021. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátiát és vágyat ébreszteni egy nőben, aki nyitott a könnyed kalandokra. Szerinted? Amúgy ugyanaz kell hozzá mint "normál" kapcsolathoz, vágy, bizalom, szimpátia.
2021. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De pl egy normál kapcsolatnál lassan megismerjük egymást egy lánnyal és hosszú idő, mire eljutunk egyáltalán az első csókig.

De azt pl hogy lehet elérni, hogy csak kipróbáljam valakivel a szexet?

2021. ápr. 2. 18:21
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

De minek akarnék egy éjszakást? Ha jó, akkor nem egy éjszakát akarok. Ha nem jó, akkor pedig kár volt érte.


Nekem több bizalom kell, hogy jó legyen egy aktus, nemcsak egy italmeghívás.

2021. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Jó része támogatja. 🙂
2021. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Az egyéjszakás amúgy is csak akkor jó, ha megy a "dugás" érzelem nélkül is. De akkor meg mégis mi értelme? Nekem ezért nem volt soha, mert érzelem nélkül nem megy. F
2021. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki elítéli és van, aki nem. Nálam fontos, hogy bejöjjön az illető és megfogjon benne valami. Igaz rég volt egy éjszakásom és őt ismertem valamennyire.
2021. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Szomorú lesz, amit mondok, de eddig ez a kép árnyalódott bennem: legyél TRÓFEA a nő szemében. A csajok olyan palival fekszenek le könnyen, akikre aztán büszkék lehetnek.


Nekem pl a testem és az intellektusom az, ami nagyon vonzóvá tesz. Meg talán a hangom. Persze így sincs könnyű dolgom, mert meg kell kűzdeni a buta sztereotípiákkal, és az első lépésig el kell jutni.


De akinek eddig megszereztem a telefonszámát, annak rövid időn belül a bizalmát is elnyertem. Olyan csodálatos lányokhoz volt szerencsém, hogy el sem hinnétek. Kedvesek, őszinték, okosak és persze nagyon szépek.


Ja, meg persze jóval fiatalabbak is voltak (20-24 évesek), és egy sem volt köztük ribi.

2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#3 jah ha te csak úgy dugni akarsz, akkor van három megoldás

1) Nagyon tudsz csajozni és akár alkalmira IS felcsípni lányokat (nehezebb "feladat" mint normál kapcsolatra).

2) Fizetsz érte egy prostinak.

3) Lemész egy swingerbe és ha egy minimum szintet megüt a külsőd, normális vagy akkor van esélyed hogy valamelyik többesbe téged IS bevesznek.


"Kipróbálnám" a szexet, meg szánalom szex nincs, arra várhatsz az idők végezetéig. Nem fog senki megsajnálni, hogy gyere te szegény had vegyem a szüzességed.

2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
#8: Andersen ükunokája lehetsz. 🙂
2021. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!