Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők nagyrésze elítéli az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrésze elítéli az egyéjszakás kalandokat? Mi kéne ahhoz, hogy részt vehessek egy egyéjszakás kalandban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 18:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
69%

10

😂😂👍🏻

2021. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%

Irigy lámák vagytok. Soha nem fog jutni nektek senki, csak valami gombás, kitágult kivagyi lotyó.

(18:26 voltam)

2021. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, csak nem rajongok érte. Szerintem vérszerződés nem kell a jó szexhez, de egy kis összehangolódás igen. A szexkapcsolat a legjobb.

23

2021. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Egyaltalan nem itelik el, én sok novel vagyok ilyen kapcsiba :P
2021. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14-es:

Ha kapcsolatban vagy ilyen nőkkel, azok nem egyéjszakások...

2021. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos anyagi háttér kell hozzá, igen.

Pl a nő nem fog a saját lakásába vinni, mert nem akarja, hogy később kopogj az ajtón a többiért.

Tehát nálad van az akció. Nem anyuéknál, és nem úgy, hogy a szobatársad ott áll álmosan a konyhában szobapapucskan.

És persze nem olyan környéken, ahol csak gáz sray-vel kehet éjszaka közlekedni.

Szóval egy normális kulturált, tiszta lakás, ami csak a tiéd.

Kell önbizalom, hogy megszólítsd, karizma, amivel leveszed a lábáról, bátorság, hogy elhívd...

És az az ellenállhatatlan kisugárzás, ami miatt fel is akarnak menni hozzád.

Ja, igen.

És mivel alkalmi a viszony jól kell kinézni. Arc, haj, testalkat, hogy vagy felöltözve....

Aztán minimum annyi pénz, hogy meghívd 2-3 italra, és ha nincs saját kocsid, akkor a taxit alap kifizetni. Csak nem szálltok fel egy Ikarus buszra, az milyen libidólohasztó már?



Mindegy.

Erősen az az érzésem, hogy mivel kérdeztem, a válasz önmagában nagyon kevés lesz ahhoz, hogy el is juss odáig.

2021. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

16-os:

A válaszodból úgy sejtem ki, hogy férfi vagy, és ha igen csak annyit tudok mondani, hogy köszönöm.

Köszönöm mindenki nevében ezt az empátiát. Egyszerűen annyira jó látni, hogy egy férfi is belátja, hogy az ikarussal menni nem túl izgató, hogy rossz környéken nem a legjobb közlekedni nőként este, és hogy vágod, hogy anyu mellett elsunnyogni a nyikorgó lépcsőkön nem izgalmas, mint ahogy azt mutatják amerikai kamasz filmek.

2021. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17.

Szívesen. De nő vagyok, csak próbáltam úgy fogalmazni, hogy aztán ne kapjak egy halom privátot.

2021. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy a nők szeretik a kalandokat. A lányok, akikkel elvoltam, simán benne voltak rövid ismerkedés után a szexben, pár héten belül. Nekem nem tetszett, mert hármasban, nyitott kapcsolatban, poligámiában gondolkodtak, én meg monogám vagyok. Szóval nekem ebben nem volt szerencsém, valamiért csak ilyenekre találok, olyat meg nem, aki el akarna köteleződni hosszútávra, komoly kapcsolatra.
2021. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
14-es vagyok. Látom a kötekedés, meg az önsiránkozás, az önsajnálat az megy, meg a sztereotípiák terjesztése.. 15! A Kedvedért kijavítom magam , tehat sok lánnyal vagyok alkalmi kapcsolatba. Csak szexelünk. Gazdagnak nem mondanám magam, Egy Daewoo Evandám van, ha ennyire számit szerintetek a pénz, csak azért írom le. Lányok nagy részét higyjétek el, nem erdekli a pénz, az autó meg hogy lehessen vagánykodni, csak az érdekli, hoyg a pasi normalis legyen, ne egy magát sajnáltató, megszolalni nem tudó idióta. Ennyi a titok.
2021. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!