Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy gyerekkel van esély sugar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekkel van esély sugar daddyt találni? (elméleti a kérdés)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 20:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nekem alapjáraton az idősebb pasik jönnek be. Ha adnak támogatást ha nem. A gyerekem apja is 17 évvel idősebb, mint én. Még együtt éltünk sem húztam le, sőt a gyerektartás is reális összeg.(20 ezer Ft/hó, marhára a pénzra hajtok).

Most olyan szitiáció jött az életembe, hogy elgondokodtgam a dolgokon. De ez nem azt jelenti, hogy meg is valósítom. Mert nem minden a pénz. kell a kölcsönös vonzalom, az hogy számíthassak rá, meghallgassam a véleményét. Megfogadjam a tanácsát. Lényegében olyan lenne, mint egy kapcsolat, csak mégis kapnák érte egy kis pluszt.

2021. ápr. 2. 22:30
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Szóval prostinak állsz

Grat.

2021. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

Ne törődj a sok lekezelő megmondogatóval! Ők egy fűszálat nem tennének keresztbe érted, de elvárnák hogy a kedvük szerint élj...


Amúgy ebben semmi nincs. A gyerekednek meg nem kell tudnia h pénzt kapsz érte. Amúgy ha jó nő vagy akkor van esélyed simán. Ma már nem a középkorban élünk. Ettől viszont semmivel nem leszel rosszabb v jobb ember...

2021. ápr. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kovpet ***** válasza:
12%

A 20 ezer gyt reális összeg? Fényevő a kölök és pálmalevelekbe öltözteted vagy mi?

Szerintem egy kamus tini vagy, aki unatkozik.

2021. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Egyetemre jársz, egyedül neveled a gyereked,és közbe pénzért szexelnél, hogy lehet eddig süllyedni, komolyan kérdezem.
2021. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem ment át az irónia a gyerek tartással kapcsolatban... de a bíró szerint reális az összeg.

És nem süllyedtem ilyen mélyre.

Csak sokan azt nem tudjak ezt miből tartom fent... mert sajnos a tartalék is elfogy egyszer... apukát meg nem érdekli miből van finanszírozva a gyerek kiadásai.

2021. ápr. 3. 15:21
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
De igen, mélyre süllyedtél, hogy egyáltalán felmerült hogy pénzért dugsz.
2021. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A 6-os válasza és tetszik, meg hogy volt "bátorsága" azt is leírni hogy félre olvasta, de nehéz erkölcsi kérdések azért ezek, és nyilván mindenki különböző de amennyire magam ismerem elképzelhetőnek tartom hogy pár hónap egy év után megfordulna a fejemben ha minden jól működik hogy vajon lehetne-e egy kapcsolat.
2021. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Akik ennyire ítélkeznek, rakják a szívükre a kezüket... szentek? Egyszer sem botlotattok meg? Egy kaland sem volt? Egy kósza gondolat sem, hogy oda adjatok magatokat valakinek?

Nekem most jött el sajnos. Elméleti síkon fog maradni, mert kell az érzelem ahhoz hogy valakivel össze feküdjek. Akkor meg már nem a pénz fog dominálni.

2021. ápr. 3. 19:40
 20/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem jutott eszembe pedig nem egy gyerekem van. Hányinger kerülgetni egy szottyadt pasastól akihez nem vonzódok...
2021. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!