Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen 2 gyerekkel 4,7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen 2 gyerekkel 4,7 mennyi esély férfit találni komoly kapcsolatra? Elvált 40/n

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok. Ebben a korban a nők inkább szexkapcsolatra keresettek.
2018. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És kik keresik ezt? Mivel gondolom a 40+ férfi szintén elvált... Úgy érzem sokkal többet tudnék adni mint csupán szex... csak nagyon rosszul választottam első körben! Abszolút nem illettünk össze semmiben! Társat már nem találhatok akivel jól érezhetném magam az élet minden terén.. nemcsak szex..
2018. nov. 26. 18:40
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Találhatsz. Léteznek hasonló korú, elvált férfiak is. Mindenképpen jól járj utána a jelentkezőknek, mert sokan valóban csak szexet akarnak (férfiak, nők is).
2018. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Impotens férfiak akik gyereket szerettek volna sokan vannak. Ezt ne vedd sértésnek !
2018. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

A nővérem 41 éves volt, mikor megismerte a párját, aki akkor 40 volt. Mindketten elváltak, 1-1 gyerekkel. Évek óta együtt élnek és boldogok.


De mindjárt jönnek a frusztrált férfiak, akik megmondják, hogy ők aztán nem nevelik a te kölykeidet, csak mert egy alfával felelőtlenül felcsináltattad magad, és úgyse fogsz már kelleni senkinek. Na de gondolom ők se kellenek senkinek, azért szoktak itt fröcsögni.

2018. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Impotenst úgy érted nem tud szexelni?
2018. nov. 26. 18:50
 7/18 A kérdező kommentje:

Belgondolok tök mindegy ha impotens...

Az én férjem az úgynevezett alfa hím volt! Majd az utóbbi időben mindent megtett hogy semminek érezzem magam! Ő az aki mondta a kutyának se fogok kelleni 40 évesen 2 gyerekkel...

2018. nov. 26. 18:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a GYK világában a férfitöbblet ellenére az összes elvált, gyerekes, 40-es férfinak jut fiatal, gyerektelen barátnő, míg a 30-asok itt sírnak, hogy nem találnak nőt. Mert ha a gyerekes nők nem kellenek senkinek, a gyerekes ex-férjeik meg úgyis találnak gyerektelent, akkor a gyerektelen pasiknak mégis ki jut?
2018. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hahaha! Feladtad a leckét! Talán egy 30-as gyerektelennek jó leszek?? Még szülhetek is neki egyet ha jól belegondolok! Annyira öreg se vagyok hogy ne... (vicc)
2018. nov. 26. 19:04
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy a legtöbb negyvenes elvált férfi nem negyvenes nőt akar, hanem fiatalabbat, akár olyat, akivel teljesen újrakezdheti az életét, tehát akinek se gyereke, se házas nem volt soha. A negyvenes nőnek nagyon tudnia kell valamit, vagy a férfinak kell lejjebb adnia valami miatt az igényeit, hogy negyvenes nőt akarjon. A természet nagyon igazságtalan a nőkkel. Ennek ellenére én is tervezem a válást, pedig már most is tapasztalom, hogy szexen kívül nem kellek másra, viszont nem is biztos, hogy akarok én már kapcsolatot bárkivel is.
2018. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!