Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha valaki olyannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki olyannak adom a szüzességem akit nem szeretek és ő sem csak azt akarja akkor szerelmes leszek belé?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kapcsolatba kellene elveszíteni de már ciki hogy szüz vagyok

18/l


2021. ápr. 3. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

És nem ciki szűznek lenni.

2021. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose leszel belé szerelmes ha nem tetszik
2021. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, hogy szűz vagy. A feleségemnek én vettem el a szüzességét 23 éves volt akkor.

Egyáltalán nem biztos, hogy szerelmes leszel ettől, ez inkább azon múlik hogyan viselkedik veled a férfiú akivel lefekszel. Attól hogy jól megtömnek nem leszel szerelmes, sőt kiábrándító is lehet.

Érdemes lenne, olyan férfival akivel kapcsolatban vagy és éreztek valamit egymás iránt már szex előtt.

30-as pasi

2021. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a ciki, hogy ezt írod.
2021. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem szerelmes leszel ettől, hanem nagyon-nagy eséllyel csalódott.
2021. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki a szüzesség, főleg nem 18 évesen. Én 20 voltam, mikor elvesztettem egy mély barátság extrákkal típusú kapcsolatban, nem bántam meg, sőt... De szerelmes nem lettem. Viszont el sem tudom képzelni, hogy pozitív kicsengése lehetett volna es érzelmek nélküli együttlét által.


Viszont ha valaki álomvilágban él, sajnos jöhet egy kis rózsaszín köd és akarhat/láthat az egészbe többet mint a másik fél, utána meg hatalmas bukta, csalódás a vége.

2021. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt velem és én nem lettem

18L

2021. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen ne is aggódj, hogy ciki e mert ha egy lány szűz az tud szexi is lenni egy pasinak hogy ő neked az első és ő "tanít" meg dolgokra szóval ettől nem kell félned és szerintem csak akkor feküdj le vele ha az elsőt teljes mértékben vele szeretnéd bár igaz nem nagy dolog a szüzesség elvesztése de úgy gondolom fontos az első élmény.
2021. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!