Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok , küzdő sportos csajok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok , küzdő sportos csajok, de nem küzdő sportosak.Milyen érzés legyőzni birkózásban vagy más küzdő sportban pasit?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

A megszólítás kicsit zavarosra sikeredett 😅.

Jó érzés, de ha hagyja, az néha megalázó, de akár jóleső is lehet... igen, tudom, ezzel nem mondtam semmit 😂.

Ha viszont azért győzök, mert jobb vagyok, és tegyük fel, tetszik a srác, akkor az visszavet egy kicsit, pláne, ha nem egyszeri alkalom és valóban jobb/erősebb vagyok.

2021. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nincs legyőzés. Versenyben eleve nemek szerint vagy szétszeparálva. Edzésen meg gyakorolsz. Máshol meg nem találkozol másik edzett emberrel.
2021. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1# egyetértek :) van aki hagyja magát, mert nem szeretne keménykedni egy lánnyal. Van aki emiatt inkább technikákat tanít és van aki úgy küzd, hogy nem veszi figyelembe, hogy lány vagyok...


Akkor jó érzés, ha kb egy szinten vagyunk és tudom, hogy nem hagyja magát, hanem belead mindent, mert fejlődni szeretne :)

2021. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Versenyen nemek szerint indulsz, ha meg a dojoban gyakorolsz akkor nem legyőzöd a másikat, a gyengébbet, hanem segítesz neki a fejlődésben. Nem nagy győzelem a gyengébbet felülmúlni. Aki azért megy dojoba hogy bárkit is legyőzzön az nem való küzdősportra - nem lesz meg a kellő motivációja, meg hamar ki is rakják. A dojotársad nem legyőzendő ellenfél, hanem sporttárs.
2021. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1#

3#


Mit sportoltok? :)

2021. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, karatézom (shotokan).
2021. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3# brazil jiu jitsu
2021. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha ez számít, szkanderban győztem le fiút úgy, hogy egyikünk sem volt profi. Jó érzés volt, mert tudtam hogy nem hagyta magát.
2021. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Imádom alázni a legyőzöttet: vagy talpnylatással-, vagy diótöréssel zárom a meccset rendszeresen (karate).
2021. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
#9 Síratsz :DDD
2021. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!