KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Mit vigyek magammal? đŸ€·â€â™€ïž

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit vigyek magammal? đŸ€·â€â™€ïž

Figyelt kérdés
Én vagyok a lĂĄny, egy idƑsebb fĂ©rfi ismerƑsöm felhivott magĂĄhoz.(nyilvĂĄn nem beszĂ©lgetni) Ilyenkor mit illik vinni? Vagy kell valamit? Tabit nem szedek... Hogy megy ez? Beallitok, hogy na megjottem?? Valaki segĂ­tsen....
2021. ĂĄpr. 5. 13:50
1 2
 1/19 A kĂ©rdezƑ kommentje:
21 Ă©ves lĂĄny vagyok.. đŸ€Šâ€â™€ïž
2021. ĂĄpr. 5. 13:54
 2/19 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Tok jĂł, hogy idejottem segĂ­tsĂ©get kĂ©rni Ă©s egybƑl mindenki, hogy Ă­gy kamu Ășgy kamu. KĂ©pzeljĂ©tek el van ilyen...
2021. ĂĄpr. 5. 13:55
 3/19 anonim ***** vĂĄlasza:
82%
Szerinyrm smi kƫlönöst. LegyÚl csinos ami neked bejön ruha abban legyÚl persze ha el akarod varåzsolni akkor legyen szexi összeållÏtås. Nem årt ha van nålad gumi.
2021. ĂĄpr. 5. 13:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/19 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm a normålis vålaszt. :)
2021. ĂĄpr. 5. 13:57
 5/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Csak pår óråra mész vagy ott alszol? Mert ezt nem írtad oda.


Ha ott fogsz aludni: fogkefe,tusfĂŒrdƑ,vĂĄltĂłruha,szemĂ©lyes iratok,Ăłvszer,telefontöltƑ.

2021. ĂĄpr. 5. 13:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/19 A kĂ©rdezƑ kommentje:
HĂĄt max 3-4 ĂłrĂĄra megyek, Ă©n szabin leszek Ƒ dĂ©lutĂĄnos lesz. Direkt Ă­gy lett megbeszĂ©lve.
2021. ĂĄpr. 5. 14:00
 7/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Dolgozni fog... pedig most akartam javasolni, hogy egy ĂŒveg bort a vacsorĂĄhoz, a filmekben is mindig azt visznek :)
2021. ĂĄpr. 5. 14:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Nem kell semmi extra. A normålis hatårokon belul kicsit kicsíped magad. Veszel fel egyet a szebbik bugyidbol, megfurdesz és annyi. Esetleg megållsz uzletben, benzinkuton és veszel egy csomag gumit a biztonsåg kedvéért. De valoszinu hogy a pasinål lesz. (feltéve ha nem az a "nem hasznålok gumit, mert utålom, de nyugi idoben kihuzom" fajta). Tegyél még esetleg egy csomag zsepit a tasiba, max egy csere bugyit, ha esetleg osszefolynåd.

Tobb nem kell semmi, csak a jo kedv.

2021. ĂĄpr. 5. 14:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/19 Noren1989 ***** vĂĄlasza:
90%

VĂĄltĂĄsbugyi, koton, sĂ­kosĂ­tĂł.


Meg egy kis taxipénz :D

2021. ĂĄpr. 5. 14:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/19 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Igen Ă©n a Martinin gondolkodtam, csak aztĂĄn rajottem, hogy kocsival megy dolgozni đŸ€Šâ€â™€ïž
2021. ĂĄpr. 5. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!