Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb, nagyobb nőknél lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb, nagyobb nőknél lehet bármi esélyem átlagos alacsony pasiként?

Figyelt kérdés
Szerintem kinézetre tök átlagos vagy, viszont 172 cm magas vagyok, kicsit van rajtam is felesleg 75kg, iszonyat vonzódok a teltebb nőkhöz viszont őnekik sose tudtam felkelteni az érdeklődésüket, pedig nagyon kedvelem nagyobb lányokhoz. 23 évesen viszont még nem voltam olyannal, csak vékonyakkal.
2021. ápr. 5. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A testi adottságok vonatkozásában magasságod az egyedüli korlátozó tényező - nevezetesen veled egy magasságú, vagy magasabb lányoknál kisebb az esélyed. Ezen felül csak az akadályozhat ami nyakon felül van, max. a gátlásosságod tud blokkolni.
2021. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy alacsony,átlagos vagy.Teljesmértékben van esélyed teltebb és véknyabb lányokhoz is.
2021. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 172 alacsony, akkor én mi vagyok? Törpe?
2021. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 171 vagyok és volt már súlyosabb egyén az életemben és magasabb is.

Legyen dumád, eszed és szerszámod. Illetve az sem árt ha nem úgy nézel ki mint egy telesz@rt zokni. Egyébként én 78 kg vagyok, viszont izomban.

2021. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!