Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők volt hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők volt hogy az öcsétek megfogta a feneketeket vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok vagy mit reagánátok ha ez történe?

2021. ápr. 6. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Hat kövezzetek meg, de mi az öcsémmel simán feneken utjuk (ököllel) egymást hulyesegbol. 29 és 25. És mindketten normálisan hetero vagyunk. Szerintem egy egészséges családban a testvérek között nincs szexualitas. Talán van egy rövid ideig, amig a kis serdülő 13-4 éves fiúk meglesik a noveruk anyjuk testek hogy mi is az a női test, de kb fel év alatt tovább mennek ezen a rendes hormonális fejlődés miatt.
2021. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen de nincs vele bajom szerintem vicces, inkább csak rácsap nem megfogja
2021. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is volt rá példa. Én 23, ő 21. Olyan is volt hogy hatulrol megolelt es a vallam felett leste mit csinalok. Szexualis dolgok nem voltak koztunk soha.
2021. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Egy testvér érintése teljesen más, más a célja, más a jelentése.
2021. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük Emese!
2021. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!