Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már valakivel hasonló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Elsősorban is férfi társaimhoz szólok, vagy urológus végzettségű doktornőkhöz akik esetleg használják az oldalt. 24 éves férfi vagyok ,azt tudni kell, hogy 2 éve diagnosztizáltak nálam prosztatagyulladást. 3 éve aktív párkapcsolatban élek. Szerencsés helyzetben vagyok, hisz heti 3-szor minimum szeretkezünk. A múlt hét folyamán voltam urológus orvosomnál ellenőrzésen, írt ki gyógyszereket, ez volt csütörtökön. Pénteken szeretkeztünk a párommal, minden rendben volt. Így történt szombat délelőtt is, és szombat délután is, viszont azzal a különbséggel, hogy szombat délután elélveztem ugyan, de nem ejakuláltam. Elsősorban arra gondoltam, hogy biztos nem termelődött annyi, vagy nem tudom. Viszont aznap este megpróbáltam segíteni magamon, mert éreztem, hogy muszáj, illetve csőrömet is szúrta a dolog. Kétszer értem el az orgazmust, egyszer sem ejakuláltam. Azóta többször is hasmenésem van, alhasi fájdalom, mely vizelés és a hasmenés után elmúlik.

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki információval szolgálni nekem ehhez hasonló történetekkel, vagy saját tapasztalattal? Mit tanácsoltok, mi tévő legyek? Arra is gondoltam, hogy gyógyszer mellékhatás, rajta is van az egyik készítményen, hogy lehet ez a mellékhatása, viszont 100 emberből maximum 1-nél. Én lennék az a szerencsés 1? Hurrá:) Várom tisztelt válaszaikat! Köszönöm!



#orgazmus #sperma #ejakuláció #szárazejakuláció
2021. ápr. 5. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, úgy tűnik te vagy a "szerencsés". Az is le van írva gondolom a betegtájékoztatóban, hogy ha a mellékhatás jelentkezik akkor függeszd el a készítmény alkalmazását és irány vissza a kezelőorvoshoz. Nem termelődött semmi - ezért nem is jött, a prosztatádnak leállt az ondófolyadék-termelése.
2021. ápr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Az ejakulátumnak két fő összetevője van, kb fele-fele arányban: az ondóhólyag és a prosztata váladéka. (Az ivarsejtek,spermiumok max.5%-ot tesznek ki). Ha nics ejakulátum, az elzáródásra is utalhatna, de nem találgatnék, kedden menj vissza az urológusodhoz! Ha a prosztatítiszre felírt gyógyszer okozza, akkor az elhagyása után valószínűleg helyre fog állni a normális állapot, de nem értem, miért nem fordulsz a szakemberhez?! A GyK-n nem kaphatsz jó választ, felelős orvos nem diagnosztizál elmesélés alapján.
2021. ápr. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Izomlazito hatasu fyogyszer.

Akkor irjak fel, h a prosztata gyulladt es megnagyobbodik.

H ne legyen vizelesi problema, ami tovabbi fertozesek eloidezoje.

Ellazitja az prosztata izmait, ezaltal a kilovelles megakadalyozodik. Az elelvezes eltompul, nincs ejakulacio, vagy csak alig.

Az ondo attol meg termelodott, csak vagy nem tud kijonni, vagy ami megis utjara indul, az a hugycso iranyaba tavozik a vesek fele, nem a penisz fele.

Ez termeszetes, amennyiben ilyen gyogyszert szedsz, azaz izomlazito hatasut.

2021. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tamsol es ehhez hasolno alfa receptor blokkolo gyogyszerek nem csak par szazaleknal okoz retrograd ejakulaciot. Ne ijedj meg, amint lerakod a gyogyszert a mellekhatas is eltunik.
2021. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 as ne talalgass. Ilyenkor a hugyholyagba megy vissza az ejakulatum. Azert nem jo ez prosztatagyulladasosoknak mivel befertozheti a holyagot akiknek baci van ejakban
2021. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók! Nagyon köszönöm, hogy időt szántatok rám és, hogy normális hangnemben írtatok.


#1 : Igen, abbahagyom a gyógyszer szedését, ez nem egy tartható állapot, főképp, hogy alsó hasi fájdalom is szokta kísérni a jelenséget.


#2: Nem itt számítottam szakvéleményre, csak kizárólag hasonló esetekre voltam kíváncsi, illetve, hogy mi is lehet ez és mi történik szerintetek. Sajnos magánrendelésen fogad csak a doktor, így kénytelen vagyok azt a másfél hetet minimum megvárni. Amikor először volt prosztata panaszom, akkor is kijelentettem, hogy sürgős és másfél hetet kellett sajnos várni.


#3: Értem. Viszont ebben az esetben, nem kellene, hogy a vizeletem sűrűbb legyen, illetve ondó tartamú, vagy az felszívódik valahol?


#4: Értem, bár kissé abszurd dolog ez, mivel ha belegondolunk, akkor magamba ejakulálok lényegében. Azért ez némi aggodalomra ad okot.


Összességében hasznos tanácsokkal és megállapításokat kaptam tőletek, amiért hálás vagyok. Leteszem a vizelés könnyítő gyógyszert és várok vele 3-4 napot, s utána megpróbálom azt ami idáig nem sikerült. Ha ez nem így lesz kérem az időpontot. Elég ijesztő egy dolog ez. S elég kellemetlenül érzem magam a napokban, bár szerintem a pánik is közre játszik. Illetve azt is érzem,mintha a herezacskóba folyt volna bele az ondóm. Bár gondolom ez csacsiság.


Még egyszer megköszönöm a segítségeteket, ha bármelyikőtök hasonló prosztatagyulladással szenved kitartást. További jó egészséget kívánok mindannyiótoknak.

2021. ápr. 5. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, csacsisag, hugyholyagba megy az visszafele. Teljesen normalis ennel a gyogyszernel. Csatlakozz a prosztatagylladas indexforumhoz, sok hasznos tanaccsal latnak el.
2021. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: Köszönöm a válaszod! Felkeresem az oldalt!
2021. ápr. 5. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!