Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Akinek nagymellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Akinek nagymellű barátnője van, az kívánta már meg a kismellű lányokat? Vagy olyan nincs?

Figyelt kérdés
26/N

2021. ápr. 7. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiscicikre voltatok kíváncsiak vagy más tetszett a csajon?
2021. ápr. 7. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

volt mind a két féle, de nem ez számított, hanem a lány ;)


44/F

2021. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki azért / úgy szexi, mert nagy mellei vannak. Van, aki azért / úgy szexi, mert kis mellei vannak. Sajnálom, lányok, ez ilyen móka.
2021. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #3-as írja, ilyen is, olyan is volt, de nem a mell volt a leglényegesebb hanem a partner.
2021. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kismellű hosszútávú kapcsolatom is meg nagymellű is. Szerintem ez egy ilyen káros és sértő szexista degradálása a férfiaknak, hogy azt feltételezed, hogy "mer' biztos csak a melleket nézik". Képzeld el, hogy mi férfiak is összetett emberi lények vagyunk, így párválasztáskor is összetett módon döntünk. Számítanak külső és belső tulajdonságok is, és képzeld el, hogy a mellméret a külső dolgok közül is maximum csak az egyik faktor.
2021. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!Valami azt súgja nem véletlen a kérdésed... Megtudhatnánk az okát?

Amúgy mindegyik mellméretnek megvan a sajátos varázsa.

Nem hinném hogy akinek kis mellű a barátnője nem kívánta volna meg a nagymellű lányt?!És fordítva...

2021. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez. Én magas vagyok, elég domináns és sokkal jobban bejönnek a kismellű lányok. Lehet pedofilozni, de nem nem erről van szó. Egy alkat tetszik, és ennek a kis mell is része.
2021. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, ez kb. a kispénisz/nagypénisz vita.
2021. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a kicsiket szeretem alapból. Tudom kérdező, hogy neked pici van, de hidd el, tökéletes vagy velük. F
2021. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!