Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan helyzetben voltatok e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan helyzetben voltatok e már hogy élveztétek mutogatni magatokat chaten illetve meztelen képeket cserélgetni másokkall(lányokkal) ? 29F

Figyelt kérdés
Sziasztok 29 éves hetero srác vagyok, nyitott kapcsolatban élek barátnőmmel és valamiért nagyon beindít az ha más lányokkal erotikus kép cserét vagy sexchatet csinálok. Voltatok hasonló helyzetben?

2021. ápr. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam már ilyet, de szingliként. Még egyik volt osztálytársammal küldözgettünk képeket és izgatott hogy másnap mikor bementünk suliba mintha mi sem történt volna..:D izgató volt hogy ő egyedül látott pucéran az osztályból és tudja milyen vagyok. De bíztam is benne mert snapen küldük a képeket és soha egyet se mentett le vagy screenshotolt le (kijelzi ugye az app) és emiatt szívesen küldtem képet.

Manapság az a baj ezzel, hogy chaten nem tudja kontrollálni az ember, hogy meddig láthassa amásik és nem tudom megakadályozni hogy lementse. Talán egyedül a snapchat maradt ilyen, ahol tud az rmber ezzel számolni. Viszont ma már csomó hack et látok hogyan lehet lementeni titokban a képet stb. Nekem ehhez nincs kedvem és energiám, úgyhogy már rég nem küldök senkinek intimebb fotót, még dekoltázst sem. Mert olyan a munkám, ahol nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen fotók kerüljenek elő rólam. És manapság már senkiben nem lehet bízni, lementik mutogatják haveroknak vagy felteszik netre vagy lásd mennyi nem saját képpel trollkodnak itt gyk-n is, csinálnak egy profilt rosszlányokra heccből vagy később ha sikeres lesz az ember, jönnek zsarolni a fotókkal. Ilyen világot élünk, szánalmas megbízhatatlan emberek vesznek körül minket, úgyhogy senkinek se ajánlom h fotókat küldözgessen a neten, még akár ismerősnek se

25N

2021. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, mindkettőt csináltam már.
2021. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!