Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt olyan szituáció,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt olyan szituáció, hogy kedvetekre tudtatok meztelen fiúkat, pasikat nézni úgy hogy senki nem látott benneteket?

Figyelt kérdés

#pucér pasit látni
2021. ápr. 5. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt,de ha lett volna sem éltem volna a lehetőséggel,ugyanis idegenek esetében teljesen közömbös,érdektelen. Mi nem úgy működünk,mint ti.
2021. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sem volt.

De ha lenne alkalmam nem hinném, hogy élnék vele. Max odanézek, s annyi.

Engem egy idegen/idegenek meztelen teste nem indít be, érzelmi kötődésre van szükségem.

2021. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Mekkora kamu 1 es 2es :D 28f
2021. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
#3 as. Újabb példája a pasi logikának. Mi értelme kamuzni egy anonim oldalon?? Ha izgatna szemrebbenés nélkül leírnánk.
2021. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát pedig ez az igazság. Semleges látvány lenne, ennél több kell, hogy beinduljak. Az érintés, hangok stb sokkal többet számítanak, mint egy random test látványa. Egyet értek, másképp működünk.
2021. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát, most nem arra kell gondolni, hogy egyből ráizgultok, meg masztipartit tartotok, de azért, őszintén, ha láttok egy jó férfi testet, ami mondjuk 10/10 azért megnéznétek na.


Persze, másképp működünk, nők és férfiak, de ez szerintem nálatok is megvan.

2021. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre gondoltam én is , csak nem tudtam így megfogalkmazni
2021. ápr. 5. 10:55
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Egy random test látványa valóban, de egy álompasi meztelen látványa?


A férfiak sem fognak beindulni olyan nőre akik nem az ideáljuk csak azért mert nő és meztelen.

2021. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


12/12-es elég extrém példa. (Nem ismerem azt, aki írta, ne tőlem kérdezzétek, hogy igaz e)

2021. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Engem urológus vizsgált es az sdminisztrátor csaj paraván mögött szokott lenni és gépelni a számítógépbe amit a doki diktált es látott mindent...jócsaj volt, nem bántam hogy megbámulja.Szerintem hihető.
2021. ápr. 7. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!