Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi azt minden pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt minden pasi, hogy a nőknek a nagy méret kell?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy férfi se hinné ezt, ha a nőktől nem ezt lehetne hallani. Persze itt a gyakorin a 10cm az álom méret.
2021. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


Fordítsuk meg a kérdést.


Miert hiszi azt minden nő,hogy a pasiknak a nagy mell kell??


Mert ez ugyanolyan baromság,mint a kérdésed.


Van olyan nő,aki a kicsit,es van aki a nagyot szereti.Pasiba is van olyan,aki a kicsit,és van,aki a nagyot szereti.

Meg mindkét nembe van olyan,akinek nem ez az elsőszámú kérdés,ez csak sokadrangú.

Ha szeretek valakit,lehet pattanás a melle,meg lógós is,nem érdekel,mert nem a mellébe szerettem bele,hanem a nőbe.

Gondolom te is így vagy ezzel farokméret szempontból.

Nem úgy ismerkedsz,hogy szia,mekkora a farkad...


De általába a fiatalok gondolkodnak így..

2021. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Mindenhol azt olvasni társkeresőkön, szexpartner keresőkön, hogy 20+ Farok legyen. Eközben meg sokan azt állítják hogy egy ilyen állat biztos nem jön belém! Akkor most hogy van ez? Semmi sem jó?"


Nem tudom te milyen társkeresőn vagy, de én ilyet nagyon ritkán láttam. Azt sem tudom, hogy te milyen lányokkal voltál, de az én legutóbbi barátnőm pl. azt mondta, hogy "minnél kisebb annál jobb!" Nehogy azt hidd, hogy egy 11cm-es hüvelybe olyan jó, ha valaki megpróbál egy 22-est begyömöszölni. Nagyon nem jó az, bár vannak mazoisták.

2021. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!