Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy vannak pasik akik nem mernek hozzám közeledni szexuálisan?

Figyelt kérdés

Nem versenyszerűen de majdnem azon a szinten sportolok,ez meg is látszik rajtam,a magas és vékony alkatomhoz az évek alatt izom is párosult,főleg a hasamra,karok,hátam,lábaim de szinten mindenemen látszik,persze megmaradtak a nőiek formáim is,ez fontos szerintem.

Viszont azért amiért sportolok és ez látszik is rajtam,úgy vettem észre sok pasi nem mer felém közeledni,pedig általában nyitott vagyok az új kapcsolatokra és nem csak komoly kapcsolat jöhet szóba ha épp nincs senkim,mégis mintha kicsit tartanának tőlem egyes pasik csak nem tudom miért:)Nektek bejön ha egy lány kellően sportos,enyhén izmos de a nőies vonásai is megmaradtak?Vagy van akinek már ez is sok?


2021. ápr. 8. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy átlagos férfinak egy hasonlóan átlagos nőért komoly küzdelmet kell folytatnia, valószínűleg úgy gondolják, hogy egy hozzád hasonló nőnél esélyük sincs.
2021. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
egy NŐ nem izmos, hanem puha és van rajta mit fogni.
2021. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert nagyon sok pasi kishitű, önbizalomhiányos és a "túl jó" csajokhoz nem mernek odamenni kezdeményezni (mondjuk egy részük meg semmilyen nőnél sem, de ez más kérdés).
2021. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vonzanakbaz izmos lányok. Éppen ellenkezőleg taszítanak. Szerintem olyan lenne mintha egy férfi testet simogatnék. Úgyhogy fujj
2021. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. Valamiért ha magabiztos vagy nem mernek megközelíteni
2021. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyik hányad az 1. és 3. válaszoló szerint leírt okokból nem kezdeményez, más % a 2. és 4-hez hasonlóan gondolkodik, ez valószínű le is fedi azokat, akikre gondolsz :) Nekem mondjuk személy szerint bejön az a fajta alak, amit leírtál.
2021. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
velem is így vannak a férfiak. ez van, a legtöbb fél a szép nőktől
2021. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ez az alkat, de nem próbálkoznék, mert tuti el lennék utasítva.
2021. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát figyi embere válogatja de amúgy egyetértek az első válaszolóval.

Se önbizalom se semmi. De szerintem itt közre játszik a sok külső inger is amit a neten látnak. Egyszerűbb inkább nem kezdeményezni mert így elkerülhető a csalódás főleg ha tényleg olyan jól nézel ki,mint ahogy írtad.


21/F

2021. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi neked az enyhén izmos. Pl. Jakabos Zsuzsanna pár éve még bomba nőies volt, most már kicsit túl izmos, Hosszú Katinka vagy egy átlag fitneszmodell meg már nagyon izmos.

Persze egy izmos csaj is vonzóbb sokkal, mint egy túlsúlyos, de aki legjobban válogathat, annak nem ez jön be a legjobban.


Van az ismeretségemben jópár olyan csaj, akit átlag testalkattal 10-esnek tartottam, szétgyúrva meg most olyan 6-7-esek lettek. Míg a sokat edző férfiaknál az arc karakteresebbé válása férfias (pl. erőteljes áll), nőknél ez csúnya.

Fitneszeseknél szinte elkerülhetetlen a műcici, amit követ szemöldök meg más tetoválás, testékszer is. Innentől nekem meg már bányarémek... :)

2021. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!